Kam do první třídy v ČB?

6220
23.5.17 09:37

Kam do první třídy v ČB?

Holky, máte nějakou zkušenost se základními školami Nerudova a Kubátova? :-)
Máme je nejblíž, známého tam nikoho, jen zvenku mám dojem, že Nerudovka je přísná a Kubátovka taková víc blízká školka, útulnějsí. :-D Otázkou samozřejmě je, jakou malá chytne paní učitelku a jestli se dá zobecnit, že tam či tam jsou hodnější.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1618
23.5.17 10:11

My jdeme do Nerudovky. :) Chodí tam i známých syn a jsou spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6220
23.5.17 10:14

@Lerista Spokojeni se školou nebo s paními učitelkami nebo prostě celkově? :-)
Vůbec nevím, podle čeho vybrat, když neznám nikoho, kdo tam chodí, vlastně jen vím, jak ty školy vypadají.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
1618
23.5.17 10:17

Asi prostě celkově. Už jsme tam přijatí, nevlastní dcera tam od září nastupuje a hotovo. A prý to celkově není špatná škola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
23.5.17 11:18

Syn byl na zápise v Nerudovce, protože pod ní spadáme, ale nakonec jde do Hrdějovic do 5 letky, uvolnilo se tam místo, máme to kousek a je tam jen jedna první třída cca po 20 dětech takže celkově takové rodinnější prostředí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
23.5.17 18:23

Škola

Ahoj, malej chodí do ZŠ Baara a naprostá spokojenost. Mají plno různých aktivit a s učitelkami také žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3402
23.5.17 18:28

Ahoj, já sama jsem chodila do Nerudovky a za mě dobrý, i před těma x lety :D Co vím, tak na druhém stupni třeba otvírali třídu zaměřenou na matematiku :) Zda to platí pořád nevím, ale pro chytré děti fajn bonus :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6220
24.5.17 10:21

Mně jde spíš o to, aby se jí tam líbilo, aby ji škola bavila - než o kvalitu školy, tam si myslím, že špatné to není ani v jedné. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
3402
24.5.17 11:08

@rejžička
to podle mě nelze ovlivnit, buď jí to ve škole bavit bude nebo nebude a je jedno, kam chodit bude. Ale ať si teda školu prohlédne vizuálně a řekne si :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1618
24.5.17 12:27

Já taky třeba dávala dceru do soukromé školky na zvykání, čéčovka bere děti až od 3 let ani o den dřív. A já se vracela na plný úvazek. Tak jsem chtěla, aby byla na školní režim zvyklá. Nevyšlo to. V soukromé školce řvala v sobotu, že chce do školky, ve státní plakala každé ráno 3 měsíce. Do školky jsem jí nosila, odmítala jít. Násilím z ní strhávala v šatně oblečení, bránila se. Nebylo mi lehko, ale jinak to nešlo. To samé si myslím, že je škola. Buď si tam s dětmi a učitelkou sedne nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama