Kam jít na praxi? studuji obor kvalita zem. produktů, potravin

Anonymní
27.1.20 12:05

Kam jít na praxi?

Ahoj, jsem v druhém ročníku vysoké školy a studuji obor zabývající se kvalitou zemědělských produktů, potravin. Letos v létě budu muset plnit odbornou praxi a tak se chci zeptat, jestli nepracujete některá v tomto odvětví a neporadila mi podnik, kde bych si praxi splnila.

Ráda bych našla takovou praxi, kde se opravdu něco dozvím a získám tak nové zkušenosti z oboru. Ráda bych se vyhla praxi, kde mě postaví třeba ke třídičce brambor a budu u ni stát celý měsíc. Bylo by obrovské plus, kdyby byla praxe placená, přecijenom měsíc z prázdnin je dost a nemám moc jinou možnost si vydělat mimo prázdniny. Ale peníze nejsou podmínkou.

Za případné nápady budu moc vděčná :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.1.20 12:08

Ještě bych dodala, že praxi hledám v Praze a okolí, okoli Mladé Boleslavi, nebo okolí Jihlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
27.1.20 12:24

A můžeš jít někam do pekárny, cukrárny, čokoládovny? Státní potravinářská inspekce? Nejsem ani z toho regionu, tak jen tak obecně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 12:35

@Cassiopea10 jojo, pekárny atd. můžu, ale pouze do výroby, ne na prodejnu. Zatím co jsem právě pekárny a mlékárny obepisovala, tam by mě vzali na brigadnickou pozici na expedici apod., coz je mi k ničemu :,(
Tu Státní potravinářskou inspekci chci zkusit :)

• Nahlásit
  • Citovat
247
27.1.20 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v druhém ročníku vysoké školy a studuji obor zabývající se kvalitou zemědělských produktů, potravin. Letos v létě budu muset plnit odbornou praxi a tak se chci zeptat, jestli nepracujete některá v tomto odvětví a neporadila mi podnik, kde bych si praxi splnila.

Ráda bych našla takovou praxi, kde se opravdu něco dozvím a získám tak nové zkušenosti z oboru. Ráda bych se vyhla praxi, kde mě postaví třeba ke třídičce brambor a budu u ni stát celý měsíc. Bylo by obrovské plus, kdyby byla praxe placená, přecijenom měsíc z prázdnin je dost a nemám moc jinou možnost si vydělat mimo prázdniny. Ale peníze nejsou podmínkou.

Za případné nápady budu moc vděčná :hug:

Co se tyka zemedelskych produktu, tak můžeš oslovit i ÚKZÚZ, pracoviste jsou napric CR a urcite ti najdou neco praktickeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
296
27.1.20 13:02
@Anonymní píše:
@Cassiopea10 jojo, pekárny atd. můžu, ale pouze do výroby, ne na prodejnu. Zatím co jsem právě pekárny a mlékárny obepisovala, tam by mě vzali na brigadnickou pozici na expedici apod., coz je mi k ničemu :,(
Tu Státní potravinářskou inspekci chci zkusit :)

Můžeš zkusit oslovit Lidl nebo Kaufland, na skladech je kontrola kvality u Kauflandu vím, že lze absolvovat praxi i na masozávodě v
Praze-Modleticích. Ale jinak všechny velké řetězce mají lidi na hlídání kvality přijímaného zboží. Jinak Lidl má sklad v Brandýse nad Labem což bys měla kousek od Mladé Boleslavi, Penny o pár km dál v Radonicích, což je blíž ku Praze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 13:05

Kdybys to měla třeba na výživu člověka, tak nějaké studio na výživu, výrobce krabičkových diet - do prvovýroby a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 13:25

@kokli2 super děkuji za tip :palec: mrknu se na to a zkusím je kontaktovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.1.20 13:26

@phedr to mě vůbec nenapadlo, děkuji za tip  :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.1.20 13:27

@Cassiopea10 to bohužel pod můj obor nespada :?

• Nahlásit
  • Citovat
27.1.20 14:12

Tak ani nemusíš nutně dělat výživu, ale třeba ta krabičková dieta mi přijde dobrá.
Taky třeba vinařství, pivovar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama