Neudělala jsem předmět, co dál?

Anonymní
26.1.20 19:26

Neudělala jsem předmět, co dál?

Dobrý den. Dostala jsem se do celkem nepříjemné situace. V zimním semestru jsem nezvládla jeden předmět a bohužel už není šance na opravu či opakování. Do kdy budu „studentem“? Nemáte zkušenosti? Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3096
26.1.20 19:32
@Anonymní píše:
Dobrý den. Dostala jsem se do celkem nepříjemné situace. V zimním semestru jsem nezvládla jeden předmět a bohužel už není šance na opravu či opakování. Do kdy budu „studentem“? Nemáte zkušenosti? Děkuji za odpověď.

Jak neni sance to mas vsechny opravne terminy za sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 19:34

To jsi ho opakovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 19:35
Spíš jde
@Ijen píše:
Jak neni sance to mas vsechny opravne terminy za sebou?

Nejde tak o termín jako spíš o to, že tento předmět absolutně nechápu. Jde o složitější matematiku a bohužel ani lehčí matematika není moje parketa.

• Nahlásit
  • Citovat
1958
26.1.20 19:38

Jak není šance na opravu? to byl opravný termín? tak požádej o děkanský termín..
pokud neukončíš řádně semestr, tak v létě s postavením studenta „končíš“
v kolikátém jsi ročníku? co tohle je zas za blbost?
neudělat zkoušku je na vš celkem běžná záležitost.. mně se to osobně nestalo, ale dost lidem kolem mně jo (hlavně na právech - tak prostě Buď víš nebo Nevíš.. někteří šli i 2×..)
na pajdáku pak neopakoval snad nikdo )..
to jsi nyní v prváku, že to vzdáváš nebo jak? málo vstupních informací… mrkni na studijní řád a zajdi si na studijní oddělení, tam ti poradí.. každá fakulta může mít ještě trochu jinak nastavená pravidla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3096
26.1.20 19:40

A uz si teda byla na zkousce? Presunout ji treba na letni semestr a domluvit si s nekym doucko abys aspon na tu trojku dala? Zrejme to neni stezejni predmet oboru, jinak by sis ho nevybrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 19:41

Nechci znít nějak nevděčně, vážím si každého názoru, ale když píšu, že není šance na nějakou opravdu tak vás prosím o to, abyste to respektovali a přestali řešit proč a jak je to možné.

• Nahlásit
  • Citovat
1958
26.1.20 19:42
@Anonymní píše:
Spíš jdeNejde tak o termín jako spíš o to, že tento předmět absolutně nechápu. Jde o složitější matematiku a bohužel ani lehčí matematika není moje parketa.

tak proč to studuješ??
pak teda přejít na jiný obor..
nebo se domluvit na doučování od nějakého premianta z ročníku…
mi neříkej, že takovou situaci nevyřešíš???
já teda s matikou bojovala už od doby, kdy se začalo „počítat s písmeny“ což byla asi pátá třída zš, tak logicky co mi nejde a nechápu a jde mimo mne, tak tam nelezu.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 19:43

@Ijen

Jedná se o matematický předmět na přírodovědné fakultě. Bohužel studuji dálkově a tudíž jsem si rozvrh nevolila, ale už ho dostala.

• Nahlásit
  • Citovat
743
26.1.20 19:43
@Anonymní píše:
Nechci znít nějak nevděčně, vážím si každého názoru, ale když píšu, že není šance na nějakou opravdu tak vás prosím o to, abyste to respektovali a přestali řešit proč a jak je to možné.

Tak co cekas? Pokudsi ho pristi rok nezapises znovu a neudelas zkousku, tak mas po studiu, pokud je to povinny predmet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 19:46

@marka123
Ale to já přeci moc dobře vím, otázka zněla, jak dlouho poté budu ještě student. Zda do konce semestru nebo ještě pár měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
1958
26.1.20 19:46
@Anonymní píše:
Nechci znít nějak nevděčně, vážím si každého názoru, ale když píšu, že není šance na nějakou opravdu tak vás prosím o to, abyste to respektovali a přestali řešit proč a jak je to možné.

v tom případě nechápu, CO CHCEŠ ZA RADU..
po tomto semestru končíš… pokud to nezačneš pořádně řešit (přechod na jiný obor, mimořádný termín apod.)
pokud ti jde o status „studenta“ kvůli třeba průkazu apod. tak většinou tam spadají ještě prázdniny, tj. červenec a srpen..
na pracáku mi na tento dotaz (kvůli dceři) napsali, že pokud si ale najde v tom létě běžnou práci na klasickou pracovní smlouvu, tak žádný status studenta už mít nebude… nevím, na co to potřebuješ, když studuješ dálkově… tak chodíš do práce? řeknou ti to přesně u vás na úřadu práce.

Příspěvek upraven 26.01.20 v 19:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3096
26.1.20 19:48

Aha tak my jsme zase nekomu slapli na kuri oko. Nikdo tady neresil proc a jak k tomu doslo, ale jestli je nejake reseni. U nas nekolik holek opakovalo rocnik, prerusovalo studium, vzdycky se nejak domluvily. Ale kdyz neni mozne, neni mozne. Tak dojdi na studijni a ukonci to hned nebo si pockej az do cervna, kdy nesplnis podminky pro postup do dalsiho rocniku ukonci to skola s tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 19:48

@Lucy75
Radu jsem chtěla ohledně délky statusu studenta.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.20 19:51

Já se omlouvám, jestli jsem byla nějak nepříjemná každopádně opravdu je to pro mě nepříjemná situace. Měla jsem nějaké problémy, jak ze zdravotní stránky, tak z osobního života a prostě jsem tu školu nezvládla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama