Studium speciální pedagogiky - kombinovaně, ideálně o víkendu

Anonymní
26.1.20 23:03

Studium speciální pedagogiky - kombinovaně, ideálně o vikendu

Dobrý den, hledám kombinované studium speciální pedagogiky, které by probíhalo o víkednech. Pokud o takovém studiu víte, prosím, podělte se o informace. Kdy, jak, které předměty jsou těžké - "vyřazovací " a jaký cizý jazyk se tam vyučuje a zda je těžký - jsem ještě ruštinářka. :zed:
Prosím o anonyn, ještě nikdo neví, že zvažuji další studium. :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1065
26.1.20 23:28

Hradec Králové, studium bývalo jednou za 14 dní pátek sobota. Jazyk byl Aj, NJ a právě Ruština.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
26.1.20 23:39

Studuji na UK, speciální pedagogiku. Vyučování bývá tedy často i v pátek, cizí jazyk se nevyučuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4523
27.1.20 07:17

Hledám to stejné, ale všude je výuka v pátky. Možná někde je i sobota, ale v naprosté většině jsou to pátky. Jazyky uz většinou byvaji na vyber, ale hlavne aj a nj, často i ta ruština.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
702
27.1.20 12:48

TUL Liberec. Dělám sice jiný obor, ale tenhle je na stejné katedře, takže vím, že výuka je stejná jako naše- pátky + soboty. Jazyk AJ, Nj nebo španělština.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 00:19
@KatMull píše:
Studuji na UK, speciální pedagogiku. Vyučování bývá tedy často i v pátek, cizí jazyk se nevyučuje.

Jak jsi tam spokojená? A přednášky jsou jak často? Můžeš se, prosím, trošku rozepsat… Děkuji. :kytka:
Všem moc děkuji a pište dál. ;)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze