Kam na výlet s dětmi do 5 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sion
Závislačka 4366 příspěvků 16.12.18 21:56
Kam na výlet s dětmi do 5 let

Hezký večer dámy,

Trošku odlehčíme od Vánoc ;-)
Příští rok bych chtěla strávit celý týden na výletech s prckama :-)
Klukům je 4,5roku a 21měsíců.
Jdu si za vámi pro radu, kam vyrazit na celodenní výlet, aby je to bavilo?
Zajímám se hlavně o okolí - Jihlava, Pelhřimov, Jindřichův Hradec, České Budějovice.
Děkuji za pomoc :-)

Reakce:
tumpach
Kelišová 6496 příspěvků 16.12.18 22:53

v Jihlavě je celkem hezká zoo, i když je malá, kousek vedle toho se nachází Robinsonův park- což je zábavní centrum, pokud je hezky, tak je tam i hezké koupaliště :)
Jindřichův Hradec - co vím, tak tam je zámek, ale to děcka asi nenadchne :mrgreen: Česká Budějovice - zámek, zahrady, ale nedaleko Český budějovic je Hluboká (to je taky zámek), ale nedaleko je zoo, tak by to šlo spojit s tím :nevim:
http://www.zoohluboka.cz
https://zoojihlava.cz
http://www.vodniraj.cz
 https://www.robinsonjihlava.cz

katyna1984
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 16.12.18 23:29

Jj, ta Zoo u Hluboké je moc pěkná. Při cestách po okolí jsem tuším viděla i ceduli s reklamou na krokodýlí farmu.

A u JH jezdívala uzkokolejka, ta by mohla mít také úspěch

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 17.12.18 00:01

Hehe, neda mi to… po zkusenosti s dcerou jsme se shodli s manzelem, ze do cca 6 let byly vsechny nase vylety a dovoleny vyhozeny prachy 8) nepamatuje si nic :-) to jen tak pro pobaveni :mrgreen:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33796 příspěvků 17.12.18 00:38

Klukovi se líbila ďáblova pr. Del a rozhledna U Jakuba (je to relativně kousek od Jindřichova Hradce)

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33796 příspěvků 17.12.18 00:39
@MadGirlNancy píše:
Hehe, neda mi to… po zkusenosti s dcerou jsme se shodli s manzelem, ze do cca 6 let byly vsechny nase vylety a dovoleny vyhozeny prachy 8) nepamatuje si nic :-) to jen tak pro pobaveni :mrgreen:

Tohle je i dost o přístupu rodičů, jestli dítěti ty výlety nějak připomínají ;) klukovi je 8 a ty nejzajímavější si pamatuje a to mu na nich byly třeba i jen 2 roky.

makousek 83
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 1 inzerát 17.12.18 03:30

V JH je také aquapark v létě i s venkovním koupalištěm.Jinak máme také malé děti ve věku do 3 let a bereme je tak nějak všude…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15801 příspěvků 17.12.18 06:06
@MadGirlNancy píše:
Hehe, neda mi to… po zkusenosti s dcerou jsme se shodli s manzelem, ze do cca 6 let byly vsechny nase vylety a dovoleny vyhozeny prachy 8) nepamatuje si nic :-) to jen tak pro pobaveni :mrgreen:

A proč jezdíte na dovolenou vy, kvůli vzpomínkám? My hlavně kvuli aktuálnímu prozitku. Jasně, že si dítě nebude pamatovat, že ve dvou letech bylo na horách zrovna ve Špindlu, ale když v tom Špindlu bude, tak bude nadšene z kde čeho.

Malike
Extra třída :D 13232 příspěvků 17.12.18 06:15
@MadGirlNancy píše:

No,já jezdím ale kvuli zážitku a i vzpomínkám..syn si to nebude pamatovat,ale já ano.Mám i hafo fotek z dovolených atd.Nehledě na to že se královsky baví.

Sion
Závislačka 4366 příspěvků 17.12.18 07:49

Děkuji za reakce :-) Náš prcek si spoustu zážitků pamatuje, takže pro nás má výletění určitě smysl.
Hlavně se mi líbí ty dětské zářicí očička, když se jim opravdu něco líbí :-)

Zoo samozřejmě nevynecháme, už jsme tam byli a moooc se nám líbilo.
Ale hlavně jsem myslela nějaká zapadlá místečka - provazová centrum, prolézačky, zajímavé herní parky atd…

Malike
Extra třída :D 13232 příspěvků 17.12.18 12:44
@Sion píše:
Děkuji za reakce :-) Náš prcek si spoustu zážitků pamatuje, takže pro nás má výletění určitě smysl.
Hlavně se mi líbí ty dětské zářicí očička, když se jim opravdu něco líbí :-)Zoo samozřejmě nevynecháme, už jsme tam byli a moooc se nám líbilo.
Ale hlavně jsem myslela nějaká zapadlá místečka - provazová centrum, prolézačky, zajímavé herní parky atd…

Tak pokud se vydáte směrem k Českým Budějovicím..tak Jak psali hluboká má zoo a zámek a https://www.areal-hluboka.cz
A v Č.B která je 10 minut z hluboké autem,tak tam je Panda a Hopsárium pro děti a rodinu ( Hopsárium je víc rodinné).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >