Itálie dovolené - tipy a rady

151
14.12.18 08:08

Itálie dovoleny tipy a rady

Ahojky, letos se v létě chystáme na dovču do Itálie. Byli jsme již Lignano a Caorle. Chceme zkusit neco jineho. Prijde mi ale, ze krom techto letovisek toho v nabidce u nasich cestovek moc neni. Pojedeme s malymi detmi. Nemate nekdo nejaky tip na dobrou destinaci? Bereme i pobrezi od Stredozemniho more, ale co jsem koukala, tak tam neco najit je zazrak. Dekuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12964
14.12.18 08:50

tak to nevím, na jaké cestovky se díváš - v Itálii je letovisko vedle letoviska odshora až dolů, a cestovky samozřejmě nabízejí - jen namátkou, abych nepopsala celou mapu Rimini, Catollica, San Benedetto de Tronto, celé Gargáno, Kalábrie -
oblast k Středozemnímu moři až tolik cestovek nenabízí, ale také jsou - je to tam ovšem dražší, a spíš se tam jezdí individuálně autem, je tam také většinou větší hloubka, takže s malými dětmi spíš tu druhou stranui

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
14.12.18 08:51

jezdíváme pravidelně do Eraclea Mare..ale je to klidné malé městečko..sice tam jezdíme i s dětma ale menšíma, kteří ještě nevyžadují moc zábavy..jsou tam dětská hřiště na plážích, jsou tam herny v centru, a myslím přes léto i kolotoče …jezdí tam po městě vláček…ale žádný třeba aquapark..nebo tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
14.12.18 08:52

v San Benedettu jsme byli jako svobodní, a tam to pro děti není vůbec..teda jakože žádná zábava pro ně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
14.12.18 09:03
@smurfka píše:
v San Benedettu jsme byli jako svobodní, a tam to pro děti není vůbec..teda jakože žádná zábava pro ně..

No my jsme tam byli loni s tříletou a hřiště vedle hřiště a malá se tam rozhodně nenudila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12964
14.12.18 09:47
@smurfka píše:
v San Benedettu jsme byli jako svobodní, a tam to pro děti není vůbec..teda jakože žádná zábava pro ně..

my jsme tam byli 3× po sobě, když jsem měla já 8 - 10 roků, tam bylo skluzavek, skákacích hradů, kolotočů, houpaček i těch placených „giglajících“ se zvířat až až - že by to tam po dvaceti letech všechno zrušili :nevim: to se mi nezdá, naši vždy jezdí na jiné místo, ale tady to bylo tak super, že jsme jeli 3× po sobě :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
14.12.18 09:58

@stinga TAK to nevím..já tam byla tak před 10 lety..možná více..je možné že jako svobodné jsem si takových věcí mín všímala..taky jsme byli mimo sezonu, tak možná už to tam bylo všechno schované.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
14.12.18 10:27

V Benedettu jsme byli mnohokrat prave kdyz byli kluci mali, poprve v roce 2002, a pro deti tam toho bylo azaz. Hriste, trampoliny, jezdici auta plus mala hriste u kazde plaze, bazeny u hotelu. Kolem plaze je stezka pro kola nebo inliny, cca 5 km, tam jsme taky travili dost casu. Na promenade jsou ruzna predstaveni, promitani pohadek pro deti, zije to tam do pulnoci. Nejsou tam teda moc tobogany napr. oproti Turecku a nejsou tam moc animacni programy, protoze ubytovani je prevazne v apartmanech, hotelu je tam min. Ale nam to tak vyhovovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
14.12.18 10:32

Ale Benedetto zije opravdu jen v sezone cervenec-srpen. My tam jezdili vetsinou prvni 2 tydny v cervenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12964
14.12.18 10:33

@Ijen jo ano, ano, toto všechno tam bylo, mamka pak vzpomínala, jak jsem s údivem otevřenou pusou sledovala italské pouliční divadýlko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.18 15:19

Stačí kouknout na nějaký velký web, který nabízí zájezdy od různých cestovek a najdeš. Třeba eTravel toho má v Itálii mraky, obzvlášť na severu kromě Lignana a Caorle taky Bibione, Rosilina Mare, Lido di Jesolo, Rimini atd. Osobně bych ale přemýšlela i nad ostrovy, Sicílie a Sardinie má mnohem pěknější pláže než sever Itálie anebo aspoň střed nebo jih Itálie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama