Itálie dovolené - tipy a rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dvořka
Kecalka 146 příspěvků 14.12.18 08:08
Itálie dovoleny tipy a rady

Ahojky, letos se v létě chystáme na dovču do Itálie. Byli jsme již Lignano a Caorle. Chceme zkusit neco jineho. Prijde mi ale, ze krom techto letovisek toho v nabidce u nasich cestovek moc neni. Pojedeme s malymi detmi. Nemate nekdo nejaky tip na dobrou destinaci? Bereme i pobrezi od Stredozemniho more, ale co jsem koukala, tak tam neco najit je zazrak. Dekuji…

Reakce:
stinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 14.12.18 08:50

tak to nevím, na jaké cestovky se díváš - v Itálii je letovisko vedle letoviska odshora až dolů, a cestovky samozřejmě nabízejí - jen namátkou, abych nepopsala celou mapu Rimini, Catollica, San Benedetto de Tronto, celé Gargáno, Kalábrie -
oblast k Středozemnímu moři až tolik cestovek nenabízí, ale také jsou - je to tam ovšem dražší, a spíš se tam jezdí individuálně autem, je tam také většinou větší hloubka, takže s malými dětmi spíš tu druhou stranui

smurfka
Vesmírná mluvilka 30153 příspěvků 14.12.18 08:51

jezdíváme pravidelně do Eraclea Mare..ale je to klidné malé městečko..sice tam jezdíme i s dětma ale menšíma, kteří ještě nevyžadují moc zábavy..jsou tam dětská hřiště na plážích, jsou tam herny v centru, a myslím přes léto i kolotoče …jezdí tam po městě vláček…ale žádný třeba aquapark..nebo tak­..

smurfka
Vesmírná mluvilka 30153 příspěvků 14.12.18 08:52

v San Benedettu jsme byli jako svobodní, a tam to pro děti není vůbec..teda jakože žádná zábava pro ně..

Zuzanec
Kecalka 347 příspěvků 14.12.18 09:03
@smurfka píše:
v San Benedettu jsme byli jako svobodní, a tam to pro děti není vůbec..teda jakože žádná zábava pro ně..

No my jsme tam byli loni s tříletou a hřiště vedle hřiště a malá se tam rozhodně nenudila.

stinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 14.12.18 09:47
@smurfka píše:
v San Benedettu jsme byli jako svobodní, a tam to pro děti není vůbec..teda jakože žádná zábava pro ně..

my jsme tam byli 3× po sobě, když jsem měla já 8 - 10 roků, tam bylo skluzavek, skákacích hradů, kolotočů, houpaček i těch placených „giglajících“ se zvířat až až - že by to tam po dvaceti letech všechno zrušili :nevim: to se mi nezdá, naši vždy jezdí na jiné místo, ale tady to bylo tak super, že jsme jeli 3× po sobě :mavam:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30153 příspěvků 14.12.18 09:58

@stinga TAK to nevím..já tam byla tak před 10 lety..možná více..je možné že jako svobodné jsem si takových věcí mín všímala..taky jsme byli mimo sezonu, tak možná už to tam bylo všechno schované.. :think:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 14.12.18 10:27

V Benedettu jsme byli mnohokrat prave kdyz byli kluci mali, poprve v roce 2002, a pro deti tam toho bylo azaz. Hriste, trampoliny, jezdici auta plus mala hriste u kazde plaze, bazeny u hotelu. Kolem plaze je stezka pro kola nebo inliny, cca 5 km, tam jsme taky travili dost casu. Na promenade jsou ruzna predstaveni, promitani pohadek pro deti, zije to tam do pulnoci. Nejsou tam teda moc tobogany napr. oproti Turecku a nejsou tam moc animacni programy, protoze ubytovani je prevazne v apartmanech, hotelu je tam min. Ale nam to tak vyhovovalo.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 14.12.18 10:32

Ale Benedetto zije opravdu jen v sezone cervenec-srpen. My tam jezdili vetsinou prvni 2 tydny v cervenci.

stinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 14.12.18 10:33

@Ijen jo ano, ano, toto všechno tam bylo, mamka pak vzpomínala, jak jsem s údivem otevřenou pusou sledovala italské pouliční divadýlko

kamilkafuks
Nováček 9 příspěvků 17.12.18 15:19

Stačí kouknout na nějaký velký web, který nabízí zájezdy od různých cestovek a najdeš. Třeba eTravel toho má v Itálii mraky, obzvlášť na severu kromě Lignana a Caorle taky Bibione, Rosilina Mare, Lido di Jesolo, Rimini atd. Osobně bych ale přemýšlela i nad ostrovy, Sicílie a Sardinie má mnohem pěknější pláže než sever Itálie anebo aspoň střed nebo jih Itálie.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >