Jak s kočárkem z kopce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Snajl
Povídálka 26 příspěvků 08.12.18 01:02
Jak s kočárkem z kopce?

Ahoj. Možná to bude úplně hloupý dotaz, ale máme doma pár dní miminko, zatím jsme díky nepřízni počasí nevyjeli s kočárkem na procházku, ale teď přemýšlím, jak to s kočárkem udělat, když bydlíme na kopci a jedinou cestu máme poměrně delší z kopce, tak jak to řešit? Nezdá se mi, že by bylo úplně ok ho mít nakloněného hlavou dolů, ještě s mlíkem v žaludku. A mít kočárek naopak, jakože bych byla pod ním a tlačil na mě nějak zezadu, tak to si neumím představit. Nebo aspoň nějaký klínový polštářek? Postýlku máme podloženou, protože sem tam ublinkává a dávám ho raději i trochu na bok, právě kdyby ublinkl, tak to mám dělat i v kočárku? 8o Prosím nesmějte se, jestli jsou to pro někoho blbé otázky, ale já si s tím lámu hlavu. :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kacakaca
Závislačka 2643 příspěvků 08.12.18 03:12

Muzes zdvihnout predni kolecka a jet jen po zadnich, tim das dite do roviny. Vetsi problem je delsi kopec a naledi. Ja mam boty, ktere maji v podesvi volitelne mačky a kdyz je venku „sklo“, musim je zapnout.

Ju21na
Kecalka 297 příspěvků 08.12.18 06:23

Co si třeba obrátit korbičku a vézt ho nohama napřed? … jestli tedy Ti jde dát po i proti směru jízdy. Anebo nadzvednout přední kolečka, jak už bylo napsáno.

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 08.12.18 07:19

Jezdili jsme nohama napred,ja sla normalne a kocar za sebou.Slo to v pohode.Jeste bych si poridila takovy ten jistici popruh na ruki,kdybys upadla,aby ti neujel

Danulinka16
Závislačka 2503 příspěvků 08.12.18 07:21

Ahoj,taky bydlím na velkém kopci a měla jsem stejný problém.Ublin­kaval,než jsem sešla kopec tak jsem z něj mlíko vytrasla.Vyresila jsem to tak,jak se píše v prvním příspěvku,ten kopec jsem sjížděla tak,že jsem korbu vepředu nadzvedla a jela jen po zadních kolech.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 08.12.18 07:25

Promin,jen ten nadpis me donutil otevrit diskuzi protoze to je vazne vtipny :lol: ale po precteni chapu a doslo minze i ja kdysi takhle sjizdela s deckama. Vzdy po zadnich kolech,nadzvednuta predni kolecka. A podotykam,pred­casne narozeny syn s nevyvinutou travici soustavou a zvracejici obloukem i pri nadechnuti. Takze porad???? a kocar mi ohodil jen asi 2×????
Ovsem ten jistici popruh vubec neni spatnej napad????

Pavlička
Kelišová 5272 příspěvků 08.12.18 07:40

A co sjet kopec tak, ze ho ve fusaku das obracene? Jako hlavu v nohach a pod kopcem vymenis, aby mel hlavu zase pod stříškou korby?

milwinka
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 16 inzerátů 08.12.18 07:52
@kacakaca píše:
Muzes zdvihnout predni kolecka a jet jen po zadnich, tim das dite do roviny. Vetsi problem je delsi kopec a naledi. Ja mam boty, ktere maji v podesvi volitelne mačky a kdyz je venku „sklo“, musim je zapnout.

Přesně takhle jsme to dělali my.

hospodki
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 08.12.18 07:54

Na Sumave na dovolené jsme otočili korbičku po směru jízdy - cca 3km kopec mi taky nepřišel košer sjíždět hlavu dolů

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 08.12.18 07:55

Vykašlat se na kočárek a nosit v šátku. Já tohle taky řešila, protože kopec na kterém bydlíme se nedá jen tak ukočírovat na zadních kolech, zvlášť pokud je kočár těžký a houpací (vyzkoušeno s kočárem mojí sestry, na základě toho jsme koupili kočár lehký, co nehoupe, ale je skvěle odpružený do terénu). A kdykoli jsem z toho kopce jela tak jsem byla za exota co to vůbec řeší, ostatní normàlně vezly těch 800m dítě hlavou dolů. Ale já s kočárem byla za exota vždycky jako že při přecházení jsem ho nestrčila do silnice, ale popošla si abych viděla jestli je to bezpečné, nenechávala jsem stát kočárek na přímém slunci, nedovolila aby mi v MHD stál kočár jinak než po směru jízdy (jinak hrozí převržení) a podobně.

Snajl
Povídálka 26 příspěvků 08.12.18 08:25

@kacakaca To jsem ani nevěděla, že takové boty jsou. 8o Ale taky by se mi tady hodily. Můžu poprosit jaké máš?

@tini Ten popruh je dobrý nápad. :kytka:

@Khalesi Jak jsem si to teď po sobě přečetla, tak jsem se taky zasmála. :D Moc jsem o tom nadpisu nepřemýšlela. :D

A šla jsem zkusit jestli jde otočit ta korba a ono to jde, tak to je super, tím je to vyřešený. :)

kacakaca
Závislačka 2643 příspěvků 08.12.18 12:00
@Snajl píše:
@kacakaca To jsem ani nevěděla, že takové boty jsou. 8o Ale taky by se mi tady hodily. Můžu poprosit jaké máš?

Manitu PolarTex, ta zelena mrizka je bud ostny ven nebo preklopena ostny dovnitr, jedna je jeste pod patou.

Bubla_Bučková
Závislačka 4506 příspěvků 08.12.18 12:10
@kacakaca píše:
Manitu PolarTex, ta zelena mrizka je bud ostny ven nebo preklopena ostny dovnitr, jedna je jeste pod patou.

Hodně slušný :palec:

Snajl
Povídálka 26 příspěvků 08.12.18 15:13

@kacakaca Tak to je pecka. Děkuju za tip. :)

cocomoon
Kecalka 259 příspěvků 08.12.18 15:21

A co tak obyčejný nesmeky? Můžeš si je nasadit na jakýkoli boty.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >