Kam pro bačkůrky v Praze???

oxi
56
31.3.09 23:12

Kam pro bačkůrky v Praze???

Ahoj holky,
už dlouhou dobu sháním obyčejné kotníčkové bačkůrky s otevřenou špičkou pro 18-ti měsíčního chlapečka.Už jsem prošla všechny obchody jako Baťa,Humanic,Deichman…a nikde nic.
Nevíte o nějakých obchůdkách v Praze?Kde kupujete bačkůrky vy?

Předem děkuji za rady :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
31.3.09 23:47

ahoj, tady u nás je mají http://www.detskaobuv.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
1.4.09 06:10

Já kupuju téměř každé botičky v Deichmanovi, někdy v Reno. S otevřenou špičkou ale ne, na léto jsme kupovali takové ty klasické šněrovací, jen byly s „dírami“ na bokách. Teď o víkendu jsem kupovala sandálky v CCC. Bačkůrek jsem si nevšimla, ale ani jsem se po nich nepídila, takže možná by je měli taky. Sandálky jsou krásné, krom podrážky celé kožené a stály 400 Kč..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
1.4.09 10:44

Na praze 2 na Francouzske (tram zastavka 4,22 Jana Masaryka, vedle DM) je prodejna s detskou obuvi a maji tam dobre backurky. Ja tam nerada chodim protoze tam jsou desne prodavacky. Ale pro backory tam musim, jinde takove nesezenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1466
1.4.09 10:47

V Baťovi na Václaváku je mají na 100%. Včera jsem je tam viděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
1.4.09 11:52
Bubina píše:
Na praze 2 na Francouzske (tram zastavka 4,22 Jana Masaryka, vedle DM) je prodejna s detskou obuvi a maji tam dobre backurky. Ja tam nerada chodim protoze tam jsou desne prodavacky. Ale pro backory tam musim, jinde takove nesezenu.

My tam jezdíme taky, je lepší asi jezdit v sobotu, to tam vždycky jsou mladé prodavačky, a hrozně příjemné. Pro bačkory jsem tam byla asi před měsícem v týdnu dopoledne a ty báby se fakt nedaly vystát !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
1.4.09 16:47

Na Lužinách na P13 je speciálka pro děti. Je to přímo na metru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
1.4.09 20:48

ahoj, pro všechny boty chodím na Pankrác, ul. Na Pankráci.
Je tam značková prodejna firmy Essi a mimo jiné tam prodávají bačkůrky zn. Befado (dají se sehnat i na Internetu a jsou levnější :wink: ). Dcera má úzkou nohu, všechny bačkorky ji klutaly, tyhle perfektně sedí. Mají pevný vysoký kotník a otevřenou špičku. Také mají zdravotní certifikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama