Kam s 10ti letým k moři

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1956
17.5.22 19:06

Kam s 10ti letým k moři

Dobrý den. Prosím kam doporučíte letět s 10ti letým synem k moři. Nějaké místo s krásným mořem, ubytováním, zábavou a výlety. Kde jste byli a líbilo se Vám. Hledáme rady, a pak se budeme dívat. Moc děkuji :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2805
17.5.22 19:11

Zakynthos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
17.5.22 19:17

Tak my jezdíme bohužel do all inclusive rezortů, což strašně baví děti, mě moc ne. Stačí bazén, neomezený přísun sladkého pití a jidla WiFi a když je k tomu ještě more, co má vlny, děti šťastné jako blechy. A pak je úplně jedno, jake je okolí:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16302
17.5.22 20:05

Hotel Pegasos Royal v Turecku. Skvělé moře, výborné služby a v hotelu akvapark a sousta jiné zábavy. Výlety nejsou potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35578
17.5.22 20:09
@Svetluska55 píše:
Tak my jezdíme bohužel do all inclusive rezortů, což strašně baví děti, mě moc ne. Stačí bazén, neomezený přísun sladkého pití a jidla WiFi a když je k tomu ještě more, co má vlny, děti šťastné jako blechy. A pak je úplně jedno, jake je okolí:)

To je celkem smutne.

Zakladatelko, my letime na Tenerife, zadny AI ale apartman s bazenem, na cely pobyt si pujcime auto a budem krome koupani budeme jezdit na vylety, je tam toho pro deti spousta, ruzne zoo parky, delfinaria, akvaparky atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16302
17.5.22 20:13

@veria no ale ne každý chce strávit dovolenou permanentním cestováním. Pro nás je válecí dovolená u moře, kdy jen řeším, jestli půjdeme do bazénu, akvaparku nebo k moři a v jaké restauraci si dám jídlo, ten nejlepší relax. A pár hodin šlofíka v rámci siesty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35578
17.5.22 20:20

@nozu no proste kdyz ctu ze deti zajima jen sladky piti jidlo a wifi, prijde mi to smutne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9199
17.5.22 20:29
@Svetluska55 píše:

což je bohužel velmi smutné, ale velmi pravdivé…

já třeba dodnes nepochopila, proč u (mnou vysněného) MOŘE dcery vždy radši lezly kamkoliv do bazénu, už od batolat.. tak jsem začla brát resorty či aspoň hotely a apartmány s bazény a nakonec to dopadlo tak, že já ležela u moře, a ony byly na bazénu..
nějak mi ta dnešní generace uniká.. samozřejmě je zajímalo maximálně i to, že tam měly wifi! takže si tam sdílely své tik-toky a pod. :zed: čili dnes už dovču u moře bohužel vybírám dle wifin a bazénů :zed: a taky dle vzdálenosti u pláže, páč jednou v Rabacu jsem se dozvěděla, že na to se teda můžou vyprdnout chodit přes celý kemp (!!) na pláž
přičemž „přes celý kemp“ se rovnala příjemná prochajda asi 8 minut…
asi je moc rozmazlujem
já v jejich věku dostala motyku do ruky či šla celodenně u táty sbírat rajčata
pak mi teda dal kousek z výdělku
ale že bych si stěžovala na 8minut na pláž by mi tedy přišlo jako brutální sci-fi
můžem si za to sami
cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
17.5.22 20:39
@Svetluska55 píše:

Tak já mít tohle jako dítě, tak jsem taky šťastná jak blecha…a smutné mi to nepřijde. Naše děti mají přes rok tolik povinností, že by tohle taky brali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16302
17.5.22 21:52

@veria ne, jídlo a pití zajímá mě, internet všechny. Děti se pohybují mezi bazény a mořem a jsou moc spokojené. Pro nás to je super relax. Nevidím jediný důvod honit se o dovolené od čerta k ďáblu, abych pak mohla doma trumfovat, kolik jsem toho stihla. Já mám dost akční celý rok a o dovolené se chci válet a lenošit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35578
17.5.22 22:31
@nozu píše:
@veria ne, jídlo a pití zajímá mě, internet všechny. Děti se pohybují mezi bazény a mořem a jsou moc spokojené. Pro nás to je super relax. Nevidím jediný důvod honit se o dovolené od čerta k ďáblu, abych pak mohla doma trumfovat, kolik jsem toho stihla. Já mám dost akční celý rok a o dovolené se chci válet a lenošit.

Nebyla to reakce na tebe. O piti a jidle a wifi psal nekdo jiny.
Kazdy at si dovolenou travi jak chce, nicmene tipy na AI resorty bez vyletu zakladatelka asi nehleda. To muze jet uplne kamkoliv, je to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11918
17.5.22 22:42
@Lucy75 píše:
což je bohužel velmi smutné, ale velmi pravdivé…já třeba dodnes nepochopila, proč u (mnou vysněného) MOŘE dcery vždy radši lezly kamkoliv do bazénu, už od batolat.. tak jsem začla brát resorty či aspoň hotely a apartmány s bazény a nakonec to dopadlo tak, že já ležela u moře, a ony byly na bazénu..
nějak mi ta dnešní generace uniká.. samozřejmě je zajímalo maximálně i to, že tam měly wifi! takže si tam sdílely své tik-toky a pod. :zed: čili dnes už dovču u moře bohužel vybírám dle wifin a bazénů :zed: a taky dle vzdálenosti u pláže, páč jednou v Rabacu jsem se dozvěděla, že na to se teda můžou vyprdnout chodit přes celý kemp (!!) na pláž
přičemž „přes celý kemp“ se rovnala příjemná prochajda asi 8 minut…
asi je moc rozmazlujem
já v jejich věku dostala motyku do ruky či šla celodenně u táty sbírat rajčata
pak mi teda dal kousek z výdělku
ale že bych si stěžovala na 8minut na pláž by mi tedy přišlo jako brutální sci-fi
můžem si za to sami
cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly..

Lucy.. ty si proste projektujes scr detstvi..
Ale ver mi, ze tohle neni rozmazlovani..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
17.5.22 23:09
@reny14 píše:
Tak já mít tohle jako dítě, tak jsem taky šťastná jak blecha…a smutné mi to nepřijde. Naše děti mají přes rok tolik povinností, že by tohle taky brali.

Mně to smutný taky nepřijde, jen jsem konstatovala, že mě to moc neba. Ale tohle je dovolená po jejich -jsou celé dny ve vodě, není potřeba nic dělat, protože v hotelu dostaneš vše pod nos a je to fakt relax. Pak jezdíme na druhou dovolenou v ČR, kde chodíme na výlety, vaříme si sami a tak..
A s manželem vyjedeme aspoň na 4 dny a to můžeme klidně chodit 20 km denně:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
18.5.22 11:03

Mě se hodně líbil Zakynthos. :palec:
Jako malé zase Chorvatsko, Omiš - vstup do moře je dlouhý, bylo to bájo jako dítě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
21.5.22 08:43

Děkuji za reakce, budu ráda, za další místa:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat