Reklama

Kam s klavírem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.11.10 08:36
Kam s klavírem

Dobré ranko,

4 pokus o založení diskuze.

Mám klavír po babičce. Kristýna na něj hrála od 5 do 10 let. Teď u ž ale dává přednost keyboardu. Z klavíru se stalo odkladiště nepořádku, prachu a navíc zabírá místo.
Prodat jej zatím nechci.

Prosím o radu - tip, kam s ním.

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 01.11.10 08:57
Markit.Hl píše:
Dobré ranko,

4 pokus o založení diskuze.

Mám klavír po babičce. Kristýna na něj hrála od 5 do 10 let. Teď u ž ale dává přednost keyboardu. Z klavíru se stalo odkladiště nepořádku, prachu a navíc zabírá místo.
Prodat jej zatím nechci.

Prosím o radu - tip, kam s ním.

jeee, ja bych ho chtela !!!!!!! kdyz ho nechces prodat, nechces ho ulozit k nam?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 01.11.10 08:57

teda koukam ze z Opavy se to asi fakt nevyplati vozit :-) tak nic.

hefilka
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 01.11.10 09:26

pudloslava - vzala si mi mojí reakci, taky bych ho mooooc chtěla a když jsem si přečetla odkud zakladatelka je :cry:

Pipet
Generální žvanilka 24089 příspěvků 01.11.10 09:42

Já bych ho taky chtěla=) No nevím kde bydlíte (jako kolik máte doma místa), ale do nějaké dílny, garáže a tak bych se bála, že se poškodí mechanismus jak je tam zima a vlhko=/.
Takže vlastně poradím prd, jedině k nějakým příbuzným, co doma místo mají :nevim:

Stevia
Závislačka 3576 příspěvků 01.11.10 09:55

Mě napadlo tohle-než jsem zjistila kolik to stojí…
www.cityselfstorage.cz/
je to drahý. tak jedině někoho třeba z rodiny,kdo má místo…ale to už jste asi zkoušeli…

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 01.11.10 13:10

Škoda, že nejsi z Brna. Hlásím se k Pudle a dalším zájemncům. Já bych ho brala :mavam:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.11.10 15:11

Pracuje se na tom, možná brácha, ale nevím. Mamka říkala, že první zkusíme jeho - ale ten má rozbouraný byt a pak s e uvidí, když by ho nechtěl.

Aspoň že už nestávkují, že tu musí zůstat, jak tomu bylo doteď… nějak nechtěli pochopit, že je to můj byt, můj život a Kity na něj hrát nechce.
Navíc oni v bytě klavír mají :D máme v rodině 2. A víc nás není.. teda teta a sestřenice v USA… :nevim:

33-55
Povídálka 17 příspěvků 03.11.10 12:40

Měli jsme před lety podobný problém, a vyřešili :)
Klavír je v dlouhodobé zápůjčce na jednom moravském zámku.

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 03.11.10 20:08

Jde o kvalitu nástroje, ale pokud je dobrý, mohla by mít zájem třeba nějaká škola nebo hudebka - ve škole bych ale trvala na uzamykatelné učebně, kde nejsou žáci bez dozoru sami - bohužel…

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 04.11.10 11:53

NO holky diky moc za tipy. Urcite jeste nejake uvitam. Momentalne teda bracha uvazuje, ze by si ho vzal, jenze byt ma rozkopany - renovuje - a nevi zatim kam by ho dal… tak budu muset jeste vydrzet.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 04.11.10 15:48

Pak dej vědět, jak jsi to vyřešila ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >