Kam s nechtěným morčetem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinetvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 4 inzeráty 20.02.18 13:36
Kam s nechtenym morcetem?

Ahoj, je mi to blby asi me tu odsoudite, ale kam s nechtenym morcetem? Mam dve male deti, nestíhám doma absolutne nic, natoz se starat o zviratko. Navíc se nam tu od podestylky a sena silene prasi podestylka a bobky jsou vecne vsude po podlaze, a hlavne co me nejvic stve je to ze morce mi budi miminko, hrozne piska a jak v kleci janci tak to je taky poradny hluk. Nikdo na nej hlavne nema ani cas takze zviratko je take chudak, rada bych ho nekomu darovala ale nikdo nema zajem protoze mu už je 1,5roku. Nekdo mi radi pustit proste ven ale to bych mu nerada udelala protoze by neprezilo. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.02.18 13:36

Dejte ho do zverimexu nebo zkuste někomu podarovat..a nekupovat už další zvíře

Diggy
Ukecaná baba ;) 1782 příspěvků 20.02.18 13:38

Zverimex, nebo někomu kdo má králíkárnu, určitě se někdo v rodině najde kdo chová králíky

slunecnice32
Stálice 58 příspěvků 20.02.18 13:43

Bud nekomu darovat nebo to prezit, zvire neni vec, ktera kdyz se nehodi tak se da vyhodit.To se dalo predpokladat, ze dela bordel a je treba se starat.

vertunka
Závislačka 4160 příspěvků 20.02.18 13:45

Dala bych vsude mozne inzeraty, treba na nejakej mistni facebookovej bazarek, ze daruju morce. Nekdo se chyti.

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 20.02.18 13:45

@tvetinka fuj ty si hnusna preji ti to same aby se te zbavil nekdo taky takhle

lucenka
Vesmírná mluvilka 30701 příspěvků 20.02.18 13:46

Někomu darovat a už si neporizuj žádný zvíře :cert:

nico2
Kecalka 365 příspěvků 20.02.18 13:48
@Barbucha3 píše:
Dejte ho do zverimexu nebo zkuste někomu podarovat..a nekupovat už další zvíře

Ve zverimexu jim nakrmi hada. Takhle stare morce uz neprodaji. To uz je snad lespi ho pustit a dat mu aspon sanci :-(

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 20.02.18 13:48

Dala bych ho na noc do jiné místnosti, aby nerušilo při spaní, takhle dáváme pryč na noc křečka, protože dělá taky hluk. Dáváme ho do předsíně.
Jinka stelivo, piliny jsou na nic, brzy smrdí a dělá to bordel, mi kupujeme pelety a ty jsou super. Kupovali jsme je, ikdyž jsme měli morčátko.
Ven bych ho nedávala, nepřežije, jsou mrazy. Něco ho sežere, chudáčka.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 20.02.18 13:49
@nico2 píše:
Ve zverimexu jim nakrmi hada. Takhle stare morce uz neprodaji. To uz je snad lespi ho pustit a dat mu aspon sanci :-(

To je pravda, říkala mi to známá co tam dělala a museli staršími hlodavci co neprodali krmit hady a nebo je prodávali na krmení, hrozný :,(

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 28 inzerátů 20.02.18 13:57

Co jeto samička nebo sameček? Odkud jsi?

lucenka
Vesmírná mluvilka 30701 příspěvků 20.02.18 13:57
@Jančakecalka píše:
To je pravda, říkala mi to známá co tam dělala a museli staršími hlodavci co neprodali krmit hady a nebo je prodávali na krmení, hrozný :,(

A co ten had má podle tebe žrát?

Tichošlápek
Echt Kelišová 8825 příspěvků 20.02.18 13:57

Když ho nabídnes na bazaru i s výbavou, tak si ho někdo vezme. Hlavně ho nepoustej - chciplo by

Uživatel je onlinetvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 4 inzeráty 20.02.18 14:00

@Lucie66 je to holka, jsem z Liberce

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 20.02.18 14:01

@tvetinka A co děti, také ho něchtějí?
Jinak zkuste nějaké lokální Facebookové skupiny, zmíněný zverimex, babičky, dědy, domov seniorů (když jim ho dáte s výbavou, třeba ho rádi pro své klienty vezmou).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama