Reklama

Kam s nechtěným morčetem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 13:36
Kam s nechtenym morcetem?

Ahoj, je mi to blby asi me tu odsoudite, ale kam s nechtenym morcetem? Mam dve male deti, nestíhám doma absolutne nic, natoz se starat o zviratko. Navíc se nam tu od podestylky a sena silene prasi podestylka a bobky jsou vecne vsude po podlaze, a hlavne co me nejvic stve je to ze morce mi budi miminko, hrozne piska a jak v kleci janci tak to je taky poradny hluk. Nikdo na nej hlavne nema ani cas takze zviratko je take chudak, rada bych ho nekomu darovala ale nikdo nema zajem protoze mu už je 1,5roku. Nekdo mi radi pustit proste ven ale to bych mu nerada udelala protoze by neprezilo. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.02.18 13:36

Dejte ho do zverimexu nebo zkuste někomu podarovat..a nekupovat už další zvíře

Diggy
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 20.02.18 13:38

Zverimex, nebo někomu kdo má králíkárnu, určitě se někdo v rodině najde kdo chová králíky

slunecnice32
Stálice 58 příspěvků 20.02.18 13:43

Bud nekomu darovat nebo to prezit, zvire neni vec, ktera kdyz se nehodi tak se da vyhodit.To se dalo predpokladat, ze dela bordel a je treba se starat.

vertunka
Závislačka 4582 příspěvků 20.02.18 13:45

Dala bych vsude mozne inzeraty, treba na nejakej mistni facebookovej bazarek, ze daruju morce. Nekdo se chyti.

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 20.02.18 13:45

@tvetinka fuj ty si hnusna preji ti to same aby se te zbavil nekdo taky takhle

lucenka
Vesmírná mluvilka 31655 příspěvků 20.02.18 13:46

Někomu darovat a už si neporizuj žádný zvíře :cert:

nico2
Kecalka 370 příspěvků 20.02.18 13:48
@Barbucha3 píše:
Dejte ho do zverimexu nebo zkuste někomu podarovat..a nekupovat už další zvíře

Ve zverimexu jim nakrmi hada. Takhle stare morce uz neprodaji. To uz je snad lespi ho pustit a dat mu aspon sanci :-(

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 20.02.18 13:48

Dala bych ho na noc do jiné místnosti, aby nerušilo při spaní, takhle dáváme pryč na noc křečka, protože dělá taky hluk. Dáváme ho do předsíně.
Jinka stelivo, piliny jsou na nic, brzy smrdí a dělá to bordel, mi kupujeme pelety a ty jsou super. Kupovali jsme je, ikdyž jsme měli morčátko.
Ven bych ho nedávala, nepřežije, jsou mrazy. Něco ho sežere, chudáčka.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 20.02.18 13:49
@nico2 píše:
Ve zverimexu jim nakrmi hada. Takhle stare morce uz neprodaji. To uz je snad lespi ho pustit a dat mu aspon sanci :-(

To je pravda, říkala mi to známá co tam dělala a museli staršími hlodavci co neprodali krmit hady a nebo je prodávali na krmení, hrozný :,(

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 36 inzerátů 20.02.18 13:57

Co jeto samička nebo sameček? Odkud jsi?

lucenka
Vesmírná mluvilka 31655 příspěvků 20.02.18 13:57
@Jančakecalka píše:
To je pravda, říkala mi to známá co tam dělala a museli staršími hlodavci co neprodali krmit hady a nebo je prodávali na krmení, hrozný :,(

A co ten had má podle tebe žrát?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9661 příspěvků 20.02.18 13:57

Když ho nabídnes na bazaru i s výbavou, tak si ho někdo vezme. Hlavně ho nepoustej - chciplo by

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 14:00

@Lucie66 je to holka, jsem z Liberce

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 20.02.18 14:01

@tvetinka A co děti, také ho něchtějí?
Jinak zkuste nějaké lokální Facebookové skupiny, zmíněný zverimex, babičky, dědy, domov seniorů (když jim ho dáte s výbavou, třeba ho rádi pro své klienty vezmou).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama