Kamarádka České Budějovice

17
16.5.17 18:39

Kamarádka České Budějovice

Ahoj, hledám kamarádku s dětma, mám 3 kluky, 7 let,5 let a 10 měsíců a hledáme parťáky na procházky, výlety a tak… :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

512
16.5.17 18:46

Ahoj jsem misa a mam 6 leteho kluka bydlime v nemanicich, copak ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
16.5.17 18:50

Ahoj, mi bydlíme kousek od IGy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.17 20:40

Ahoj, taky bydlime kousek od Igy a mam 11-ti mesicni holcicku ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
26.7.17 21:57

Ahooj, my jsme z kraje Máje, mám dvě holky, 6let a 10.měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
27.7.17 07:29

Ahoj

Ahoj, tak to je paráda že jste se ozvaly. ???? A bydlíte v Čb dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
27.7.17 20:43
@Cellyka píše:
Ahoj, tak to je paráda že jste se ozvaly. ???? A bydlíte v Čb dlouho?

Celý život :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.18 12:24

Jak jsem vubec nechodim, tak jsem si toho vsimla po pul roce :oops: Ja tu bydlim 5 let ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.18 11:35

Ahoj

Ahoj hledam maminku/kamaradku na posezeni u kaficka ci vinka, na vylety, pro zabavu apod. Z cb. Tatka nam pracuje v zahranici tak travime cas spolu jen s malym :-/ kdyby nekdo chtel fajn uprimnou, milou, ukecanou kamosku dejte vedet :-) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
27.4.18 19:55

@Malamarket
ahoj, z jaké části města jste? A kolik je malému? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
27.5.19 20:07

Ahoj, mám dvě dcery 6,5 roku a 3,5 roku. Hledám nějakou parťačku na výlety, akce pro děti nebo i tak na vínko bez dětí. Přátel není nikdy dost :wink: Taťku máme věčně v práci, tak by se nám někdo hodil. Bydlíme na máji, takže ideálně tady někde z okolí, ale není podmínkou :slight_smile: kdyby jste někdo chtěli, ozvěte se :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.19 20:33
@Milynka píše:
Ahoj, mám dvě dcery 6,5 roku a 3,5 roku. Hledám nějakou parťačku na výlety, akce pro děti nebo i tak na vínko bez dětí. Přátel není nikdy dost :wink: Taťku máme věčně v práci, tak by se nám někdo hodil. Bydlíme na máji, takže ideálně tady někde z okolí, ale není podmínkou :slight_smile: kdyby jste někdo chtěli, ozvěte se :slight_smile:

Ahoj, zdovolením Ti napíši. Jsme též z Máje, mám holky 7let a 2,5r. Možná se i budeme potkávat bych tipla :-D
Také máme tátu hodně v práci, a rádi někde výletujem, nebo jezdíme k nám na zahradu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.19 19:35

Hledám kamarádku

Ahojky, hledám kamarádku jsem těhotná přítel věčně v práci a já tu nikoho neznám jen lidi z prace.Coz není ono jsem z ČB a je mi pořád smutno přitom jsem jinak veselá a komunikativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama