Kamarádka Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ruzovenebe
Povídálka 24 příspěvků 18.12.16 19:31
Kamarádka Ostrava

Zdravím maminky,

ráda bych touto cestou našla kamarádku v Ostravě. Žiju tu celý život, nicméně ráda bych našla kamarádku, která má stejně staré dítko. Mám chlapečka 10 měsíců a bylo by fajn, kdybychom taky nějakého chlapečka případně holčičku našli. Třeba i maminku která občas nosí, také někdy nosíme.
Vím že teď budou svátky a každý má svých starostí a plánů dost, dost času bude i potom :) Mě je 25, žiju se synem a přítelem v domečku.
Jitka :mavam:

prosím případně email bilkovajitka. ova@seznam.cz

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 18.12.16 20:12

@ruzovenebe je tu nosící skupina - na fb neseme děti ostravou, přidej se.

AnnElli
Povídálka 24 příspěvků 13.03.17 22:28

@ruzovenebe Ahoj, my jsme z Ostravy, konkrétně z Hrabůvky a odkuď jste Vy? :-) Mam skoro roční dceru, a také nosíme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >