Reklama

Kamarádka Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ruzovenebe
Povídálka 24 příspěvků 18.12.16 19:31
Kamarádka Ostrava

Zdravím maminky,

ráda bych touto cestou našla kamarádku v Ostravě. Žiju tu celý život, nicméně ráda bych našla kamarádku, která má stejně staré dítko. Mám chlapečka 10 měsíců a bylo by fajn, kdybychom taky nějakého chlapečka případně holčičku našli. Třeba i maminku která občas nosí, také někdy nosíme.
Vím že teď budou svátky a každý má svých starostí a plánů dost, dost času bude i potom :) Mě je 25, žiju se synem a přítelem v domečku.
Jitka :mavam:

prosím případně email bilkovajitka. ova@seznam.cz

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 18.12.16 20:12

@ruzovenebe je tu nosící skupina - na fb neseme děti ostravou, přidej se.

AnnElli
Povídálka 24 příspěvků 13.03.17 22:28

@ruzovenebe Ahoj, my jsme z Ostravy, konkrétně z Hrabůvky a odkuď jste Vy? :-) Mam skoro roční dceru, a také nosíme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama