Kamaradka z Havířova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nazly
Povídálka 27 příspěvků 22.11.17 16:33
Kamaradka z Havířova

Ahoj, vím že jsou tady už podobné témata, ale celkem staré tak se touto cestou snažím obnovit téma.
Hledám si kamarádku touto cestou. Chtěla bych mít takovou tu „opravdovou“ parťačku pro všechno. Bude mi 20 let, jsem přátelská, upovidana a upřímná. Našla by se tady nějaká?

Reakce:

Nikolka 27
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 14:37
Kamaradka z havirova

Ahoj…mame v planu se prestehovat z plzenska do havirova…coz znamena nove mesto nove lidi…chtela bych poznat nakou maminku co by mela zajem o pratelstvi popr. prochazky s detma…sme pocetna rodina a nove kamarady mame radi… ;)

admin
Extra třída :D 11284 příspěvků 08.03.18 21:22

Zdravím Vás,
přidejte se do skupiny Maminky Havířov a okolí. :mavam: Nebo koukněte na konci této stránky, kde jsou Další podobná témata podle názvu.

Ať se líbí v novém bydlišti, :hug:
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >