Kamera do auta a xbox k Vánocům

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
316
4.12.21 16:32

Kamera do auta, xbox

Ahoj, Otázka možná spis na muže, ale třeba i technicky zdatnou ženu. Řeším dárky a chtěla bych koupit manzelovi kameru do auta, muže mi někdo nějakou doporucit. Něco s dobrým poměrem kvalita x cena. Díky
A chceme letos koupit synovi xbox series s, je bez mechaniky. Takže hry jen asi s tím kódem? A daji se pak koupit starší? Nebo od někoho půjčit? Vůbec nevím jak to bez CD funguje? Díky

Příspěvek upraven 04.12.21 v 16:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.12.21 16:38

Mám pro chlapa tuhle kameru do auta *** Sice dražší ale on pořád po ní pokukoval
S xboxem ti neporadím :nevim:

Edit admin - reklama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7757
4.12.21 18:05
@Kristýnka526 píše:
Mám pro chlapa tuhle kameru do auta ***. Sice dražší ale on pořád po ní pokukoval
S xboxem ti neporadím :nevim:

Sry, ale xmartian vypadá velmi podezřele, osobně bych si tam nic nekoupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
4.12.21 18:25

@Lucie142 za mě Xbox one, páč koupíš moře starších her a je to víc na pohodu, rozšíření skrz HDD.. a kameru mám lamax 4k a ta je super, poměr cena výkon jednoznačně top

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
4.12.21 18:54
@Zumpa píše:
Sry, ale xmartian vypadá velmi podezřele, osobně bych si tam nic nekoupil.

Díky, taky jsem si toho všimla. Možná nějaký “dovoz” 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7757
4.12.21 18:55
@Lucie142 píše:
Díky, taky jsem si toho všimla. Možná nějaký “dovoz” 8)

Spíš po zaplacení „nedovoz“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31079
4.12.21 19:08
@Kristýnka526 píše:
Mám pro chlapa tuhle kameru do auta ***. Sice dražší ale on pořád po ní pokukoval
S xboxem ti neporadím :nevim:

Ty stránky jsou podvodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
4.12.21 19:55

@martina.se
Díky a myslíš, ze ten kód třeba nepůjde koupit už starší, nebo použit střídavě na dvou konzolach? Protože to bylo dost nevýhodné, ty hry jsou docela drahe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
4.12.21 19:58
@Zumpa píše:
Spíš po zaplacení „nedovoz“ :mrgreen:

Já stejne spis potrebuju typ a značku, kupovat chci u prověřeného obchodníka. Ale tak paní prý koupila, pokud není majitelka e-shopu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
4.12.21 22:26
@Lucie142 píše:
@martina.se
Díky a myslíš, ze ten kód třeba nepůjde koupit už starší, nebo použit střídavě na dvou konzolach? Protože to bylo dost nevýhodné, ty hry jsou docela drahe

Ty starší jsou limitované na tuším 2 nebo 3 použití, pak jsi v loji.. takhle dáme cd a půjčujeme si mezi kámoši atd :think: je to lepší, no.. za me tedy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.21 09:11

Je tak to se omlouvám 8o já ji mám doma pro chlapa na vánoce no nemyslela jsem to špatně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
5.12.21 09:50
@Kristýnka526 píše:
Je tak to se omlouvám 8o já ji mám doma pro chlapa na vánoce no nemyslela jsem to špatně :nevim:

V pohodě, jestli ti došla a je dobra, tak to je jenom dobře :palec: Každopádně díky za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.21 10:02

@Lucie142 právě že došla ale objednávala jsem už před měsícem zpětně no ;) šťastný výběr při nakupování ať narazíš na tu pravou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat