Překvapení pro přítele - 18 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.12.21 11:01

Překvapení pro přítele - 18 let

Dobrý den chtěla bych udělat nějaký skvělý překvapí pro svého přítele. On pro mě dělá strašně moc a pořád mi něco kupuje a překvapuje mě. Chtěla bych taky něco pro něho udělat na něco co nezapomene přemýšlím o tom už dlouho, ale pořád jsem na nic nepřišla. Mu je 18 let a mě bude 16. Prosím o radu děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23141
3.12.21 11:55
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych udělat nějaký skvělý překvapí pro svého přítele. On pro mě dělá strašně moc a pořád mi něco kupuje a překvapuje mě. Chtěla bych taky něco pro něho udělat na něco co nezapomene přemýšlím o tom už dlouho, ale pořád jsem na nic nepřišla. Mu je 18 let a mě bude 16. Prosím o radu děkuji :srdce:

Spíte spolu? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4126
3.12.21 11:59
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych udělat nějaký skvělý překvapí pro svého přítele. On pro mě dělá strašně moc a pořád mi něco kupuje a překvapuje mě. Chtěla bych taky něco pro něho udělat na něco co nezapomene přemýšlím o tom už dlouho, ale pořád jsem na nic nepřišla. Mu je 18 let a mě bude 16. Prosím o radu děkuji :srdce:

Pokud moc nedisponuješ kapitálem, tak já jsem tahle v tvém věku psala dopisy a on zase mně. Dodnes je mám schované. :srdce:
Nebo má hodně rád pizza šneky, tak jsem na rande nosila. :mrgreen:

Hlavně neměj pocit, že mu něco dlužíš s tím jak píšeš, že on ti pořád něco kupuje a ty ne. Mělo by to jít od srdce a ne na sílu a to předpokládám, že tě něco napadne a nepotřebuješ radu z internetu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19155
3.12.21 12:21

Důsledně se zamysli nad tím, co má rád, co ho zajímá, co ho těší, co by si přál. Klidně se o tom i bavte.

Podle toho vymysli to, čím mu uděláš radost

internet tvého přítele fakt nezná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1765
3.12.21 12:55

Laska prochazi zaludkem. Zjisti co ma rad a dopravej mu jidlo. :mrgreen: Klidne to muzou byt jen drobnosti jako muffiny, nebo jak uz nekdo psal pizza sneky a takove.
Zpusobu jak prekvapit je hodne, zalezi, jake mate moznosti, popr co ma rad a co by se mu libilo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.21 13:19

@unuděná @unuděná ano spíme spolu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie