Dárek pro muže na Vánoce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
1.12.21 22:27

Dárek pro muže na Vánoce

Ahoj všichni:)
Prosím vás poráaďte -jako každý rok: CO NA VÁNOCE PRO MUŽE?
Budeme spolu teprve 4. Vánoce, ale mam pocit, že jsem vyčerpala všechny možný dárky. Napadá vás něco, nebo co kuoujete vy? U nás už Ježísek nosil (nebo narozky) - parfém, oblečení, knížky, holici strojek, penezenku, boty, pasek, dreveny motylek, predplatné časopisu, osobní vyrobený dárek, sluchátka, powerbanku, batoh, ovladač na PS, činky, čepici, hodinky, partnerske naramky, akuvrtačku, věci pro jeho zálibu, sexy prádlo i hru, nevím, jestli jsem vypsala všechno, ale chtěla bych něco, z čeho bude fakt překvapený. Poradíte? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
851
1.12.21 22:33

Nejaky zazitek… Treba jizda rychlym autem, seskok padakem nebo nejake degustacni menu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
1.12.21 22:35

Nechat přelakovat poškrábané auto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrg
186
1.12.21 23:01

U nás byla ještě ta jízda autem, chladící podložka pod notebook, unikovka, občas nějaká poukázka, ať si vybere sám, třeba to nářadí. Hraje PS, tak nějakou hru? Pokud má rád třeba. Ale vánoce obvykle řešíme, že kupujeme pro pribuzenstvo (je ho hodně) a sobě jen drobnost a pak si pořídíme po vánocích ve slevách na čem se dohodneme společně. Letos snad nový noťas, ještě uvidime. Ale taky už jsme spolu podstatě déle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
1.12.21 23:03

Poukaz do Barbershopu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
1.12.21 23:11

Kazdy ma rad neco jineho, kolik mu je? a ps uz ma 5tku? pokud ne tak konzoli ps5 sehnat se da, nebo treba na ps store penize do penezenky aby si vybral sám hry, vite co myslim ze? manzelovi jsem kupovala playstation nebo kolobezku elektrickou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
1.12.21 23:12

Vy ho znate nejlepe muj manzel by treba jizdu rychlim autem nechtel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
1.12.21 23:17

No ja ty PS rada nemam, ovladac byl primo jeho prani, jinak bych do enj ani nesla, takze hry mu taky kupovat nechci. :D
Je mu 31.
Jinak ty poukazy na zazitek - dnes je takova doba, ze Buh vi, co kdy bude zavreny, takze z toho nadsena taky nejsem.
Jeste me napadly nejake lepsi slunecni bryle, potrpi si na znacky a ty scoje ma poskrabane..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
1.12.21 23:50
@stastnaholka píše:
No ja ty PS rada nemam, ovladac byl primo jeho prani, jinak bych do enj ani nesla, takze hry mu taky kupovat nechci. :D
Je mu 31.
Jinak ty poukazy na zazitek - dnes je takova doba, ze Buh vi, co kdy bude zavreny, takze z toho nadsena taky nejsem.
Jeste me napadly nejake lepsi slunecni bryle, potrpi si na znacky a ty scoje ma poskrabane..

jeste jste zminovala veci k jeho konickum. to je co? ja bych bryle treba nekupovala bez zkouseni je to risk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19417
2.12.21 06:44

Novy filament k 3d tiskarne, trika, trenky, ponožky a hlavní dárek kamera do auta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4687
2.12.21 07:32

Já vždycky kupuju nějakou degustační sadu piv, tento dárek využije vždy beze zbytku :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4687
2.12.21 07:35

Ale jinak moc napadita asi nejsem, bud koupím nějaký přístroj, co o nem mluví, ze ho chce, nebo něco, na co nadává, ze nemá a ze by se mu hodilo :lol: pak nějaké měkké dárky, to má rad :palec: Osobní vyrobeny dárek taky byl, zážitky ne. Nápad koupit kameru do auta se mi zalíbil, nedávno nas nějaký ko.ot na dálnici vybrzdil :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9603
2.12.21 07:37
@Semtex píše:
Já vždycky kupuju nějakou degustační sadu piv, tento dárek využije vždy beze zbytku :P

Přesně :palec: A úspěch je zaručen :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.12.21 08:01

Jídlo/pití/sex/zážitek. S tím podle mě chybu neuděláš u žádného chlapa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
2.12.21 09:17

Alkohol vubec, k tomu mam uz z osobnich duvodu odpor, v tom nepodporuju nikoho.
Veci kolem auta prave jsou ted mimo hru, ptz ma auto nepojizdne aktualne.
Tiskarnu nemame, to nejak nevyuzijeme, ponozky mam uz kouepene :D, jinak jeste kalhoty, takze z obleceni uz bych nic nebrala.. chce to nejakou bombu :D :think:.
Konicky.. no kazfou volnou chvili resi sberatelske karty sportovcu a k tomuto tematu dostal minuly rok fakt plno darku prave..
Snad mi neco jeste bleskne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat