Kapverdské ostrovy

3239
26.5.12 17:32

Kapverdské ostrovy

ahoj holky,

jsem pozvaná od přítele na dovču a vypadá to že poletíme na kapverdy.Byla tam některá?jaké to tam je a je to vhodné pro malé dítě?2 roky?
Děkuju za postřehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3838
26.5.12 17:51

je tam hezky, taková civilizovaná Afrika. počasí lepší než na Kanárech. prostě taková jakože exotika na dosah…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3239
26.5.12 17:53
@Black_Orchids píše:
je tam hezky, taková civilizovaná Afrika. počasí lepší než na Kanárech. prostě taková jakože exotika na dosah…

takže průjmy tam asi nejsou vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
26.5.12 17:57

tak to ti nezaručí asi nikdo :- ) ale pravděpodobnost dle mého je mnohem nižší než v Egyptě. když nesníš nic evidentně závadného v nějaké lokální restauraci (nebo venku), ale budeš jíst v hotelu, tak by to mělo být ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3249
26.5.12 18:37

Kamáradka odtamtud teď přiletěla a nejlepší dovolená na které kdy byla…krásné prostředí, bungalovky, pláže…žádné problémy po zdravotní stránce neměli, když bych se rozhodovala kam na dovču, tak tam :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6564
26.5.12 19:28

Ahoj taky jsme byli ale už před 4 rokama, tehdy to bylo super, nic moc turistu. Ale my byli na ostrově Sal a tam to teda moc pro děti nebylo, je to přece jen oceán a byli tam dost silný proudy, taky na pláži furt foukal dost silný vítr. Au i písečnou bouři jsme tam zažili. Byli jsme i na ostrově Fogo, tam je sopka a krásný černý pláže. Celkově to byla nádhera. Spousta zážitku z místních baru. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
5.11.12 13:51

Chtěla bych se zeptat, jestli jste byl někdo v prosinci na Kapverdách, jaké tam bylo počasí a hlavně jestli se dalo koupat v moři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10049
5.11.12 13:58

Ahoj, je tam hodně větrno, počasí kolem 24 stupnů koupání víceméně jen v hotelových bazénech, oceán je studený, kolem 21 zhruba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4822
15.1.13 09:49

My byli v 2011 říjen a líbilo se nám tam. ALE relativně velké vlny, takže děti do moře nee. A více jak polovina zájezdu prodělala střevní potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5604
15.1.13 10:03

Včera jsem potkala známeho a říkal, že se zrovna odtamtud vrátil a říkal nedotknutelná příroda no nádhera. Říkal, že tam chytali malé žraloky, ale ty asi doufám vypustili zpět raději jsem se neptala.My jedeme do Tuniska a taky mám strach aby to malý překonal bude mít taky dva roky.Je třeba dávat pozor aby si dítě často mylo ruce a pilo jen vodu kupovanou a nenapil se z kohoutku i při mytí zoubku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5604
15.1.13 10:07

Nakup si pěkné ohozy sexy plavky dítěti pro jistotu léky a užívej super dovči. To že tě pozval přítel a zaplatil ti takovou dovču tak to tě musí mít hodně rád. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5604
15.1.13 10:14

No vidíš my tady o tom píšem a pod touto diskusi je reklama na kapverdské ostrovy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5604
15.1.13 10:16

Http://www. etravel. cz/kapverdske-ostrovy-terminy-zajezdu#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=kapverdy-display-kontext

klikni na nějaký hotel je tam plno recenzi a jsou všechny pěkné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
15.1.13 10:24

Antikoncepci sebou :-D..

Na Kapverdách jsme byli s přítelem loni v červenci. Byla to nejkrásnější dovolená! byli jsme na ostrově Sal, na 10 dní a myslím, že to bylo na velikost ostrova dostačující. Člověk si musí uvědomit, že je v Africe a nemůže chtít po Kapverdách luxusní dovolenou. Konkrétně na Salu jsem si žádné„přírody“ nevšimla:-D.. je tam extrémní sucho, všude jen písek ale jsou možné výlety na vedlejší ostrov a tam už příroda opravdu je. Moře bylo příjemně vyhřáté, pláže čisté s „bílým“ pískem. nejlepší ovšem, že tam pokaždé téměř nikdo nebyl :-).
Jen, co by mohlo vadit byly vlny. Já konkrétně byla nadšená, ale bylo tam spoustu (většinou starších) lidí, co se báli a do moře ani nevlezli. Hygiena docela slušná, pití balené vody samozřejmost.
Z výletů co jsme využili bylo:celodenní výlet po ostrově, výlet na čtyřkolkách po ostrově, noční chytání žraloků, letecký výlet na vedlejší ostrov. Největší zážitek ale bylo, když po setmění vylézali z moře želvy kláct vajíčka :).
Místní jsou docela vlezlí a chtějí prodat fejky a různé suvenýry za každou cenu- dobře se tam smlouvá :-D.

Na to, jak dlouhý to byl let, bych jela hned znova, ikdyž ted asi dlouho nikam nepojedu, v dubnu rodím. Narodí se nám malej kapverdan(samozřejmě ho mám s přítelem :-D). Tak snad až trošku povyroste, tak pojedem ve třech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5604
15.1.13 10:29

@Alka88 super gratuluji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu