Karaoke z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
danik
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 27.09.14 21:02
Karaoke z Lidlu

Chtěla bych dceři (7let) koupit na Vánoce karaoke sadu.
Vím, že vloni před vánocemi byla v Lidlu.
Máte ji někdo, jste s ní spokojení? Ev. i jiný tip na karaoke (ale zas za rozumný peníz).

A lze mikrofon z karaoke sady napojit na klasický CD přehrávač, že by si např. pustila dětské písničky a mohla si k tomu prozpěvovat.

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13534 příspěvků 27.09.14 21:08

Dekuji za dotaz, s dovolenim se pridam ;)
A do ceho vseho lze zapojit?

Teladradora
Závislačka 4491 příspěvků 27.09.14 22:11

Kamaradka ho tam kupovala vloni dceri a pry je dobrej a uplne dostacujici :pankac:,osobni zkusenost nemam.jeji holcicka ho i hidne vyuziva-na oslavach, s kamaradkama na blbnuti, i s rodinou… :dance:

danik
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 28.09.14 08:40

@Teladradora děkuju za odpověď.
Já v Lidlu nakupuju hlavně oblečení, s ním mám dobré zkušenosti, ale co se týká elektroniky apod, tak tam jsem bez zkušeností:-) a nerada bych koupila na Vánoce dárek, který bych dceři po krátké době musela vzít a dát reklamovat.

danik
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 04.10.14 08:33

A zkušenost s karaokem s Dráčiku???

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >