Lego Duplo- Dinosauři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mattez
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 25.09.14 16:58
LEGO DUPLO - Dinosauri

Ahoj, chci se zeptat jestli nekdo nema od Lega Dupla takovou tu serii Dinosauru? Natrefila jsem na ne na letackach, ale nevim, zda uz jsou stare nebo se jeste nekde daji sehnat. Nevite nebo nemate nekdo, kdo by uz nepotreboval? :) Diky, synkovi by se moc libili

Reakce:
jopo
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 25.09.14 17:16

To mě docela zaujalo, protože syn je velikej milovník dinosaurů, tak jsem mrkla na heureku a našla jeden odkaz, no vypadá to super, ale ta cena je myslím dost přemrštěná. Jinak já mám pro syna už k vánocům velikej dino balík - batoh, 2× tričko, 2× velké puzzle, knížku, baterku s projektorem dinosaurů, dino čokoládky a jídelní porcelánovou sadu také s dinosaurama, takže další padá.

Pipet
Generální žvanilka 24215 příspěvků 25.09.14 17:24

Podívej se na Mimibazaru nebo Aukru…

Sasanecka
Kecalka 321 příspěvků 25.09.14 17:52

@jopo Ahoj, jen se vtírnu, kde jsi sehnala tu baterku s projektorem dinosaurů? Nemáš nějaký odkaz? Díky.
Syn je taky velký milovník dinosaurů a toto mě zaujalo. :mavam:

P. S. a ta jídelní sada, čokoládky? Máš také odkaz? :lol:

Pro mattez:
Jinak na mimibazaru je toho spousta - Lego duplo dino - vyber od všech inzerentů a použité zboží.
Nové se už zřejmě neprodává.

jopo
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 25.09.14 21:56

@Sasanecka všechno jsem nakoupila na mimibazaru, ta baterka má přijít zítra, tak se teším, jinak super je ještě stavebnice bloco, samo ta s dinosaura má, na tu jsem zapomnela

Sasanecka
Kecalka 321 příspěvků 25.09.14 21:59

@jopo Ok, díky. Na mimibazar jsem se už dívala a ta baterka-projektor vypadá perfektně, díky moc za tip!!! :hug:

jopo
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 25.09.14 22:22

@Sasanecka No jo, dinosauři, já už jsem úplnej expert, náš malej je miluje, sháním kde co, dinoparky tam jsme jak doma, docela mě to i chytlo. Na tu baterku se těším, zítra, nejdýl v pondělí ji budu mít doma, máme i krásnou knížku se zvukama dinosaurů, oblečení od trenek, ponožek, trička i bundu a musím říci, že už ho to drží hooodně dlouho.

Sasanecka
Kecalka 321 příspěvků 25.09.14 22:32

@jopo jj, to moc dobře znám :)dáš odkaz na knížku se zvuky, prosím?
My máme doma asi tři encyklopedie dinosaurů, pexesa, kvarteto atd., trička nejlépe aby byla taky jen s dinosaurama :)a máme obrovskou sbírku plast. dinosaurů :)
Také DVD, poslední dobou ho velmi zaujal film o dinících (velmi hezky zpracovaný film - Prehistoric park 1 a 2, nevím jestli znáš, fakt suprové a žádné krváky).
Dá se to hůř sehnat, ale na aukru to ještě k dispozici je. :)

jopo
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 25.09.14 22:38

@Sasanecka https://www. jasminka. cz/kniha-2/neuveden-Dinosauri-Zvukova-knizka/EU226983­.html máme tuto, klukovi je 3,5 a je nadšej, pořád mi to pouští, jak přijde ze školky, tak hned mami, pusť mi dinosaury a hlavně T-Rex ten teda vede.

Sasanecka
Kecalka 321 příspěvků 25.09.14 23:14

@jopo odkaz mi nejde :(

josinkaa
Kecalka 144 příspěvků 02.10.14 16:00

Holky občas jukněte na ebay tam se daj sehnat i starší sady lega :potlesk:

Máme doma taky dino fanatika tak my koupili teda chlap to dovezl z Anglie
tohle https://www.youtube.com/watch?… já teda ty potvory můžu ale když už si děcka pouštěj tu hudbu po xtý tak jdu do kolen :mrgreen: a pak má i batůžek a tričko se svým jménem jen teda ty ceny :nevim:

Pak sem brala aji něco z aliho ač nejsem fanoušek Číny třeba z tohodle měli radost aji synovci http://www.aliexpress.com/…2607330.html jen dodám, že sem toto viděla u nás na českým eschopu, kterej se specializuje na dinosaury lehce přes tisícovku :cert: a pak si tam vybral aji nějáké třička
a hračky za pár šupů. On si hlavně zakládá na ptákovi pteradonovi :mrgreen: to je miláček :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >