Kariera u Tiande

Anonymní
23.4.21 19:14

Kariera u Tiande

Dobry den chtěla bych se zeptat dostala jsem nabidku jako praci z domova u tiande ma stim nekdo zkusenosti a co to vsechno vlastne obnaší? Da se tim opravdu videlat? Jsem na pochybach a nejak neverim ze se da opravdu vydelat 20 000 mesicne. Omlouvam se za anonym mam tu rodinu a nechci aby vedeli ze o tom premyslim dekuji za veskere odpovedi a preji krasný zbytek večera

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2235
23.4.21 19:17

Asi záleží na tom, jak moc jsi nutící typ, a jestli si nachytáš nějaké ovečky. Třeba v mém okolí tohle nikoho nezajímá, neměla bych, komu prodávat. Hodně holek to pak nutí přes FB atd., nic pro mě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63659
23.4.21 19:20

Za mě nesmysl.. V dnešní době už tyhle věci kupuje málokdo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16405
23.4.21 19:22

Ne nedá se tím vydělat - respetkive na pyramidovém schématu můžeš vydělat jen když si navrchlku pyramidy což ty nejsi.

Nevydělává se prodejem hodně mizerné kosmetiky, tiande je fakt odpad, ale tím že ukecáš dostatek hloupější lidí než si ty, že si můžou skvěle vydělat.

MLM nevydělává na prodeji, jakkoliv tady budou zdejší dealerky ledačeho lhát že ano, ale na tom, že převědčíš dostatek lidí že mají věřit tomu že vydělají na prodeji.

pokud by si čirou náhodou měla dostatečné obchodní dovednosti, aby pro tebe kariéra v MLM byla zajímavá (tedy že umíš ukecat lidi co neumí základí kupecké počty), jak skvělý je MLM systm, tak by ses normálně dobře mohla živit jako standardní obchodník, ne jako MLM šmejd.

https://www.mesec.cz/…ci-do-pekel/

Ten kdo tě ukecává na vstup ti nenabízí kariéru, ale potřebuje aby odebírala produkty, ze kterých on/ona bude mít provizi a jedině tak se jí vrátí ty prachy co už do toho nalil/a.

Nelez do toho.

A když už nutně musíš, tak si vyber něco přijatelnějšího než zrovna fakt mizerný čínský odpad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5150
23.4.21 19:28

Vydělat se dá, uživit ne. Tyhle odpadky navíc prodává snad každá. A drtivá většina pod cenou, protože každý ví, jaká je marže v MLM. Jestli chceš vydělat, domluv se s Hamáčkem na odběru respirátorů či testů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7962
23.4.21 19:42

Samotným prodejem věcí nevyděláš ani prd. Vyděláš jedině, že si vytvoříš dost velkou pyramidu lidí pod sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 19:47

Ono to je těžko, musíš na to mít povahu, mám spolužačku a taky začala od nuly, teď bere přes 60 000 Kč měsíčně. A to je tam myslím 4 rokem takže paráda, ale já bych na to neměla, pořád nabízet, posílat upozornění, zprávy atd. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
16492
23.4.21 19:59

Pokud ti nevadí nabízet šunty a mas žaludek na to někoho neustále otravovat, vytvoris si velkou síť zoufalcu, tak vzhůru do toho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
23.4.21 20:28

Znama hrabala na Oriflame. Zaregistrovala snad kazdou svoji studentku - ucitelka na stredni, pak jejich maminky, teticky. Udelala obrovskou pyramidu, kdy potom delala uplne minimum nakupu a penize mela z toho, ze objednavali zaregistovani. Vtipne bylo, ze kazdeho lakala na kvalitni kosmetiku a sama pouzivala uplne neco jineho. Ona v tom jela od vstupu Oriflame na trh, takze to nebylo tolik zname a vsechny lakala zvedavost. Sama urcite vis, ze kdybys ted vzala Oriflame, moc vydelku mit nebudes. Takovych firem bylo… Potravinove doplnky, kosmetika, zlate cihlicky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3135
23.4.21 20:57

Jestli si chceš vydělat a vážit si sama sebe, tak běž do práce. Tímhle max nasereš svý známý, když jim to budeš cpát. A prodeji tianDe bych neříkala kariéra 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1681
24.4.21 07:13

Jsou to šmejdy předražené a nekvalitní. Známým bych to určitě nenabízela.
Sama osobně bych to ani nepoužívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
24.4.21 07:34

Promin, ale uz „dostala jsem nabidku“…ty jsi nedostala nabidku, nekdo dostal napad, ze na tobe vydela…pred casem to mozna slo, mam i kamaradky, ktere se toho chytli, chvili na fb nabizely a pak se na to vyprdly..ted uz je to dost provarene a nikdo normalni si to nekoupi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat