Student - podpora v nezaměstnanosti

Anonymní
23.4.21 14:23

Student - podpora v nezaměstnanosti

Ahoj Holky, po střední jsem si udělala kurz na pracovníka v soc. sluzbach, začla pracovat a teď mi ta práce bohužel konci, trvala 3 roky, ale jsme odhodlaná a přijata na VŠ, podaří se mi aspoň letos mít status studenta. Práce mi konci k 31/5 a potom půjdu asi na pracovní úřad, jak to potom bude, když nastoupim na VŠ? Budu mít podporu, musím jim to ohlásit? Nikde to neumím najít :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
187
23.4.21 14:37

Vždycky to bylo tak, že pokud jsi student na denním studiu tak nemůžeš být zaregistrovaná na úřadu práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7953
23.4.21 14:47

Budeš student. Bez podpory. Je to tvoje svobodná volba jít opět studovat. Ty si musíš pořešit finance (třeba brigády a že ti rodiče budou něco platit, ale nemusí)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63645
23.4.21 14:47

Až nastoupís na VŠ, odhlásit se z up

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 16:12

Děkuji všem za odpověd. Ale do že doby, než nastoupim do školy, mám nárok na podporu? Podmínky na to splňují.

• Citovat
  • Nahlásit
3609
23.4.21 16:32
@Anonymní píše:
Děkuji všem za odpověd. Ale do že doby, než nastoupim do školy, mám nárok na podporu? Podmínky na to splňují.

Podle mě máš nárok na podporu po ukončení prac. poměru, zákonnou dobu, tj. 5 měsíců, ale oni ti na úp všechno řeknou, neboj. Ať se daří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat