Karštejn s dětmi - tipy na výlet

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3040
2.7.22 09:54

Karlstejn s detmi tipy

Ahoj,

Jeden na tyden do Cech, chci dceri protahnout ceskymi pamatkami trochu a priznam se, ze na Karlstejne jsem byla naposledy sama jako dite a uz si to vubec nepamatuji. dcera chce jet vlackem z Prahy, jak je to daleko od vlakoveho nadrazi? Da se cesta snadno najit?

A muzete mi doporucit nejakou dobrou restauraci? Nejlepe s detskym koutkem nebo venkovnim hristem?

Pripadne i tip na nejaky vylet v okoli, co by se dalo stihnout jeste k tomu..nejaka prochazka, nenarocna stezka..dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5671
2.7.22 10:39

Karlštejn určit nemáš šanci minout, od vašeho vlaku půjdou nahoru nějací lidé stopro :lol: od nadrazi něco přes 2 km a všude jsou směrovky, znacena stezka… je tam dobra restaurace, na kopci v zatáčce vpravo, ale už nevím, jak se jmenuje, kdyžtak zjistím. Pod Karlštejnem vede stezka cca 1 km k nějakému památnému stromu a dal, ale nevím, jak moc chcete chodit. Lidi tam taky chodí dosti ;)

Hezké je muzeum betlémů, to je hned dole v Karlštejně, taky se neda minout. Vše je tam umístěno kolem jedné cesty, která vede až nahoru k hradu.

Příspěvek upraven 02.07.22 v 10:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5671
2.7.22 10:43

Tak jsem koukla a je to Restaurace u Adama :palec: cestou ještě nějaké restaurace minete, ale fakt doporučuji vydržet a dojit až tam, zde to měli moc dobre už před par lety, co jsem tam byla, a stále je podle recenzi na googlu téměř na pět hvězdiček ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
2.7.22 10:51

Jak stara je dcera? Pd vlaku je to dobře značený. My na podzim byli v restauraci Vyhlídka a byli jsme spokojení. Ale tam není dětské hřiště.
S 10 letym jsme dělali prohlídku Hradni kaple. Když jsme tam byli v době, kdy chodil do školky, tak jsme šli jen na hradní věž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
2.7.22 11:23
@Pitaya1 píše:
Jak stara je dcera? Pd vlaku je to dobře značený. My na podzim byli v restauraci Vyhlídka a byli jsme spokojení. Ale tam není dětské hřiště.
S 10 letym jsme dělali prohlídku Hradni kaple. Když jsme tam byli v době, kdy chodil do školky, tak jsme šli jen na hradní věž

6 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3993
2.7.22 14:35

Od vlaku je to uplne pohoda, muzete tam zajit do zoo parku, je to tam super. Restauraci moc neporadim, vetsinou jsme jedli v okoli a tam uz by to bylo bez auta tezke..v te zoo je kiosek treba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat