Turecko, jaký hotel

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.7.22 17:18

turecko, jaký hotel

Ahojky, prosím o pomoc s rozhodováním, chceme letět s malym do Turecka a líbí se nám 2 hotely.Tak zkouším, jestli nemá některá zde už zkušenost s některým.
Jde o hotely v Alanya, jeden se jmenuje hotel Noxinn Deluxe a ten druhý je My Home Resort.
Děkuji:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
125
1.7.22 17:29

@simeone001
Přímo zkušenost nemám ale před dvěmi lety jsme měli hotel my home resort v úzkém výběru A byl nám doporučen cestovkou. Nakonec jsme vybrali jiný, ale četla jsem na něj dobre ohlasy. Ten druhý neznám. Jen hotely v této oblasti jsou dal odletiste ta cesta trvá tak 2h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8287
1.7.22 17:32

@simeone001 za mě ani jeden, nemám ráda tyhle betonový megakomplexy. Ten první je v Konakli, tam nejsou pláže úplně vhodný pro děti, jsou tam občas šutry a rychlý spád do moře, někdy se tam leze i z mola. Ten druhý je 100 km od letiště, to pojedete přes dvě hodiny.
Když už, tak ten druhý, ale já bych hledala spíš v Side, to je blíž a jsou tam pozvolné čistě písečné pláže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12248
1.7.22 18:26

@simeone001 Jestli mohu doporučit tak hotel Sea planet. Uzasny krásný hotel který nemá jedinou vadu. Doporucuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.22 19:06

@Annabela11 Je vážně úžasný :srdce:. Ale je teď trochu mimo naše možnosti, tak prosím jen z těch dvou uvedených.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
1.7.22 21:24

V září budeme ubytovaní v Grand Side Club. Recenze pěkné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
1.7.22 22:10

Saray beach. Jako jeden z mála je opravdu přímo na plazi bez plateb za slunečníky a lehátka.
A ve vodě, tedy spíš pod vodou nejsou skryté žádné skaliska či sutry, ale pěkně písčité dno - na tohle bacha, je to tam jinde pod vodou dost často, nacti si recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat