Karma - funguje?

Anonymní
2.1.21 18:58

Karma - funguje?

Věříte, že se vám vrátí, co vysílate? Prosím anonym. Já jsem osobe, se kterou se nemame v lásce, moc dobrého nepřála. A mám pocit, že se mi to negativně vratilo, minulý rok vlekla partnerská krize. Zase na druhou stranu par lidi, kteri se vždy chovali dobře a přáli vše dobre, se taky nemělo nejlip. :think: Funguje to tedy nebo ne? Zažili jste něco takového? Věříte tomu? Nebo jsou to jen nahody? L.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.1.21 19:01

Kosmír je mocný!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
2.1.21 19:09

Já tomu nevěřím. Znám lidi, který by ta karma měla sežrat zaživa, ovšem oni si žijí tak skvěle, že to až pěkný není. Pak znám lidi, kteří by si zasloužilo svatozář, a přitom se nemají zrovna dobře. Já bych se dle toho měla mít fantasticky a taky to není nejruzovejsi (Ale jo, hůř by být samozřejmě mohlo). Každopádně bylo by naprosto super, kdyby to opravdu fungovalo. Idelane i v nějakém rozumném časovém horizontu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 19:14

Nevěřím, ale doufám 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
2.1.21 19:15

Nevěřím 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 19:17

Ano, funguje. Jednou se mi to stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18187
2.1.21 19:20

Jednou jsem jela s kolegyní autem a na rovince nás předjelo auto. Pravda trochu svižněji, ale neohrozil nás a já se nad tím ani nepozastavila. Ale kolegyni to z nějakýho divnýho důvodu děsně vytočilo a začala vyřvávat, co to bylo za hovado a že takovým přeje, aby se vybourali… Za týden to byla ona, kdo se tam válel s autem v pangetu… :mrgreen: To byla rychlá karma… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.1.21 19:27

Já v karmu nevěřím, i když jsem něco podobného v životě několikrát zažila. Spíše si myslím, že v našich životech není nic náhoda. :) a co se týká mého postoje, tak se snažím zlo neodplácet zlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
2.1.21 19:29

Věřím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
2.1.21 19:39
@Janli píše:
Jednou jsem jela s kolegyní autem a na rovince nás předjelo auto. Pravda trochu svižněji, ale neohrozil nás a já se nad tím ani nepozastavila. Ale kolegyni to z nějakýho divnýho důvodu děsně vytočilo a začala vyřvávat, co to bylo za hovado a že takovým přeje, aby se vybourali… Za týden to byla ona, kdo se tam válel s autem v pangetu… :mrgreen: To byla rychlá karma… :mrgreen:

Čistě teoreticky, i kdyby nějaká karma existovala, tak dost pochybuju, že by řešila takové prkotiny. Kolegyně mohla mít PMS, tak si ulevila a za to měla bouračku? :roll:
Co by se pak muselo stát skutečným tyranům? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
2.1.21 19:54
@Anonymní píše:
Věříte, že se vám vrátí, co vysílate? Prosím anonym. Já jsem osobe, se kterou se nemame v lásce, moc dobrého nepřála. A mám pocit, že se mi to negativně vratilo, minulý rok vlekla partnerská krize. Zase na druhou stranu par lidi, kteri se vždy chovali dobře a přáli vše dobre, se taky nemělo nejlip. :think: Funguje to tedy nebo ne? Zažili jste něco takového? Věříte tomu? Nebo jsou to jen nahody? L.

Neviem, či je to karma alebo nie, no oplatí sa byť dobrý. Ono sa to naozaj viac vraca ako nevraca no aj keby sa to nevrátilo tak má človek zo seba aspoň dobrý pocit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18187
2.1.21 20:16
@brisco píše: Čistě teoreticky, i kdyby nějaká karma existovala, tak dost pochybuju, že by řešila takové prkotiny. Kolegyně mohla mít PMS, tak si ulevila a za to měla bouračku? :roll:
Co by se pak muselo stát skutečným tyranům? :think:

Jenže ona měla PMS 365 dní v roce.. :mrgreen:. Hele, ona to je třeba prkotina pro tebe, ale přát někomu, aby se vyboural, tak to je i pro mě hodně silný kafe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3651
2.1.21 20:20

Jsem bytostně přesvědčena, že platí zákon akce a reakce..

ALE existuje i spousta dobrých lidí, co trpí a nevíme proč (rakovina apod.)…

vše má svůj čas, ale vyplatí se rozhodně jiným přát a chovat se v souladu se svým vlastním svědomím.. když už ne pro Karmu, tak Sám pro sebe určitě Ano ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
2.1.21 20:24

Karma nebo Bozi mlyny - verim na to. Nekdy to trva dlouho, ale vetsinou se to cloveku vrati. Verim, ze vsechno se deje z nejakeho duvodu a chapat ten duvod nemusime :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3565
2.1.21 20:58

Ne, nevěřím na to. Naopak mě tu jednou zaujala diskuze, ze které vzešlo, že je pravdivé přísloví koho bůh miluje, toho…, což je dost smutné :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat