Jak v sobě rozvinout dar

Anonymní
14.12.20 23:36

Jak v sobě rozvinout dar

Pěkný večer. Ráda bych zde našla osůbku která je jak se říká jiná a slýchává to na sebe od dětství. Potřebovala bych poradit jak se zlepšit a více v sobě rozvinout svůj dar. Určitě to znáte napojení na člověka cítění nemocí cítění co se druhému honí v hlavě i když vám říká do očí něco jiného. Stále to v sobě mám ale dala jsem to na chvíli za vrátka ale i když se nesoustředím stejně mi to jde samo i bez napojení hlavně když cítím pocity druhého apod.
Když je úplněk snažím se i čarovat někdy jsem ani nevěděla že zrovna je a samo mě to k tomu nevedlo. Samo mi jde do hlavy jak dělat kouzlo co říkat apod. Ráda bych zjistila co mě to vede a jak to opět plně rozvinout. Pomáhala jsem tím lidem celé roky nezištně. Beru to jako své poslání. I když někdy je to těžké hlavně když vím co si opravdu druhý myslí apod. Díky za odpovědi a hezké svátky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14.12.20 23:39

A jak víš, co si druhý skutečně myslí, když ti to neřekne? :think: čarování nerozumim a tak se ptám, dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2600
14.12.20 23:42

Vzhledem k tomu, ze vis, co si myslim, tak to sem psat uz nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
14.12.20 23:47

@DoktorkaZorkaHorká ty mám taky takového známého, ten zase čte z očí, věděl co se mi stalo, aniž by kdokoliv jiný to věděl, ještě dodal, nebyla to tvoje vina, zážitek z dětství. Na jednu stranu mě tím svým darem fascinoval, na druhou jsem věděla, že mě může mít dost dobře přečtenou. Ale používal to jenom pro vlastní potřebu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
14.12.20 23:50

Zakladatelko, jenom se tomu nebraň, nech to plynout. Věřím tomu, že ten dar máš. Otevři se těm možnostem. Neblokuj si to. Využij toho jenom v dobrém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 23:52

@dlouha
Taky jdu přes oči i když někdy když někdo potřeboval něco o někom zjistit dokázala jsem se napojit i tak. Jsem ráda za to že jsem tím lidem pomáhala ale v mém osobním životě to někdy bylo složité. Když hlavně někdo říkal něco co nebyla pravda a já cítila a viděla že to tak není.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 23:56

Spíš bych se poptala na skupině na fb, k tomu určené, kde jsou lidé, kteří tomu opravdu rozumí, dokáží ti poradit, než tady, kde z tebe bude mít většina srandu :? Sama mám s takovými věcmi zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 23:58

@dlouha
Děkuji za zprávu. Jste milá a silná žena něco už jste si v životě prožila a nebylo to lehké ale zvládla jste to. Týkalo se to nějaké ženy. Hádky neshody apod. Jste dobrosrdečná ale ne hloupá vycitite kdy od vás kamarádka opravdu potřebuje pomoci nebo by vás chtěla jen zneužít. Jste nohama pevně na zemi a v jádru duše jste velmi skvělá ženská která je tu pro druhé rodina je pro vás vším. Přeji Vám hezké vánoce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 00:03

Dej pozor na to co tím otevíráš a jakou mocí zacházíš. Může tě to spálit. Věříš v Boha? Bůh má věštění a čarování v nenávisti, viz. Bible.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 00:07
@Anonymní píše:
Dej pozor na to co tím otevíráš a jakou mocí zacházíš. Může tě to spálit. Věříš v Boha? Bůh má věštění a čarování v nenávisti, viz. Bible.

Jsem křtěná a do kostela zajdu ale jen velmi málo. Mám ten dar po své babičce vždy se to po někom dědí. Ale to jistě víš.
Ano vím co je v bibli ale nedělám nic špatného vždy jsem jen lidem pomáhala. Ale chápu že dle bible to můžeš vidět jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
2009
15.12.20 00:11
@Anonymní píše:
@dlouha
Děkuji za zprávu. Jste milá a silná žena něco už jste si v životě prožila a nebylo to lehké ale zvládla jste to. Týkalo se to nějaké ženy. Hádky neshody apod. Jste dobrosrdečná ale ne hloupá vycitite kdy od vás kamarádka opravdu potřebuje pomoci nebo by vás chtěla jen zneužít. Jste nohama pevně na zemi a v jádru duše jste velmi skvělá ženská která je tu pro druhé rodina je pro vás vším. Přeji Vám hezké vánoce :srdce:

Jee, děkuji :lol: Na fb doporučuji taky, skupin je spousta. Např. Cesta duše, tam je hodně lidí. Čarodějnické povídání, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
15.12.20 00:15

Anonymní zakladatelko, dám ti kontakt i na svou kamarádku, co má různé dary a pracuje s lidmi, může si s tebou třeba na toto téma popovídat, kdyžtak písni do zpráv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3411
15.12.20 00:20

Já jsem nadpozemským věcem otevřená, ale jak vidím žargon typu „osůbka“, „jiná“ a „čarování“, notabene v době kulminace witchcraft módního trendu, blikaj mi kontrolky ;)

Každopádně ti přeju vše dobré.

Příspěvek upraven 15.12.20 v 00:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 00:20
@Anonymní píše:
Jsem křtěná a do kostela zajdu ale jen velmi málo. Mám ten dar po své babičce vždy se to po někom dědí. Ale to jistě víš.
Ano vím co je v bibli ale nedělám nic špatného vždy jsem jen lidem pomáhala. Ale chápu že dle bible to můžeš vidět jinak.

Jen varování.

• Citovat
  • Nahlásit
1908
15.12.20 00:28
@MrsNorris píše:
Já jsem nadpozemským věcem otevřená, ale jak vidím žargon typu „osůbka“, „jiná“ a „čarování“, notabene v době kulminace witchcraft módního trendu, blikaj mi kontrolky ;)
He he, já si zase vzpomněl na Forerův efekt, když zakladatelka tak trefně na dálku diagnostikovala @dlouha
Děkuji za zprávu. Jste milá a silná žena něco už jste si v životě prožila a nebylo to lehké ale zvládla jste to. Týkalo se to nějaké ženy. Hádky neshody apod. Jste dobrosrdečná ale ne hloupá vycitite kdy od vás kamarádka opravdu potřebuje pomoci nebo by vás chtěla jen zneužít. Jste nohama pevně na zemi a v jádru duše jste velmi skvělá ženská která je tu pro druhé rodina je pro vás vším. Přeji Vám hezké vánoce

https://cs.wikipedia.org/…C5%AFv_efekt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat