Kartářka vidí smrt mého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 14:38
Kartarka vidí smrt mého dit

Ahoj!
Jdu sem s docela zajímavým tématem, předem upozorňuji, ze nejsem žádný blázen nebo psychiatrický pacient.
Chodím pravidelně k jedné nejmenované kartarce. Je velmi dobra, vyhledávana jak tady v ČR, tak i v zahraničí. Klienti se k ni opakovane vrací, jelikož se jim její vestby plni. I mě se toho dost splnilo, hlavně krátkodobé věci.
Před dvěma dny jsem si nechala vyložit na dálku. Celkové se neustále řeší můj vztah s partnerem- vidí tam pořad nevěry, lži, hádky… vím o tom. Jsme takový mírně italsky par.
Před dvěma mesici mi kartarka naznačila, ze u nás vidí nebezpečí, velké neštěstí. Bude to prý pramenit z hádek s partnerem. A týká se to mých děti.
Nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Nicméně teď před dvěma dny viděla v kartách opět to samé, rozpovidala se však více. Vidí, ze hrozí neštěstí a následuje vězení ( mě). Jsem z toho špatná. V podstatě se stane něco mě dceri, zřejmě mou nepozornosti a já si za to půjdu sednout. Komentovala to tím, ze zlomena ruka není neštěstí. Neřekla přímo smrt( těmto slovům se ona vyvarovava).
O tom, ze můj partner od nás odejde tam vidí taky, prý strci ruku do ohne za to, ze spolu nebudeme. Proste sama negativa.
Nedokážu s tímto pocitem, informaci zit dal. Kdy mám čekat to neštěstí. Budu teď někdy volat další kartarce. Bojím se, co mi rekne.
Co si o tom myslíte? Mate zkušenost s tím, ze se vám takové neštěstí po vestbe vyplnilo?
Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Katydr
Kecalka 333 příspěvků 22.08.19 14:44

Bohužel dítě si matku nevybere a tak se musí spokojit s tebou, snad zdědí inteligenci po otci.

Ernais
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 22.08.19 14:45

Co si o tom myslim? Ze nemas chodit ke kartarce :roll: nezilo by se ti lip, kdyby ti takovou informaci nerekla? Ja nevim, ze lidi porad potrebuji vedet „co je ceka“…

astoret
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 22.08.19 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj!
Jdu sem s docela zajímavým tématem, předem upozorňuji, ze nejsem žádný blázen nebo psychiatrický pacient.
Chodím pravidelně k jedné nejmenované kartarce. Je velmi dobra, vyhledávana jak tady v ČR, tak i v zahraničí. Klienti se k ni opakovane vrací, jelikož se jim její vestby plni. I mě se toho dost splnilo, hlavně krátkodobé věci.
Před dvěma dny jsem si nechala vyložit na dálku. Celkové se neustále řeší můj vztah s partnerem- vidí tam pořad nevěry, lži, hádky… vím o tom. Jsme takový mírně italsky par.
Před dvěma mesici mi kartarka naznačila, ze u nás vidí nebezpečí, velké neštěstí. Bude to prý pramenit z hádek s partnerem. A týká se to mých děti.
Nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Nicméně teď před dvěma dny viděla v kartách opět to samé, rozpovidala se však více. Vidí, ze hrozí neštěstí a následuje vězení ( mě). Jsem z toho špatná. V podstatě se stane něco mě dceri, zřejmě mou nepozornosti a já si za to půjdu sednout. Komentovala to tím, ze zlomena ruka není neštěstí. Neřekla přímo smrt( těmto slovům se ona vyvarovava).
O tom, ze můj partner od nás odejde tam vidí taky, prý strci ruku do ohne za to, ze spolu nebudeme. Proste sama negativa.
Nedokážu s tímto pocitem, informaci zit dal. Kdy mám čekat to neštěstí. Budu teď někdy volat další kartarce. Bojím se, co mi rekne.
Co si o tom myslíte? Mate zkušenost s tím, ze se vám takové neštěstí po vestbe vyplnilo?
Dekuji

Zij svuj zivot a never pohadkam.

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 22.08.19 14:46

Já bych řekla že trochu blázen budeš, promiň :lol: já nějakým předpověděm nevěřím, párkrát se může trefit, ale nemusí se splnit všechno co řekne. Navíc teda pokud je někdo se slabšíma nervama (což se mi zdáš), tak se na tu vestbu upne a pak podvědomě dělá vše proto, aby se splnila. A pak se taky hroutí, když ta předpověď není úplně sluníčková :roll: Když nejsi schopna se vyrovnat s tím, že teda radoby víš co se má stát, tak si nenechavej nic předpovídat. Akorát platíš nějakým podvodníkům za to, že se teď budeš bůhví jak dlouho nervovat. 8)

Lainaire8
Závislačka 2984 příspěvků 4 inzeráty 22.08.19 14:47

Že se máš vy.rat na kartářky a žít podle sebe :roll: a jestli tomu věříš, tím hůř.

Heivka
Závislačka 4385 příspěvků 22.08.19 14:50

Řekla bych že paní si namastila kapsu a bude si jí masti dál protože se s ní budete „radit“ jak tomu neštěstí zabránit. Občas si myslím že inkvizice nebyl ten nejhorší nápad na světě.

Na tyhle nesmysly věří moje švagrová a zajímavé je že už jí několikrát předpověďěli že má umřít děda nejdéle do roka poprvé o tom mluvila před 5 lety a ejhle, dědula je stále na světě. Jinak to je předpověď jako noha když je dědovi 93 a je rád když se dostane z postele do křesla a zpátky.

Klopotkova
Extra třída :D 13326 příspěvků 22.08.19 14:51
@Katydr píše:
Bohužel dítě si matku nevybere a tak se musí spokojit s tebou, snad zdědí inteligenci po otci.

Duše si právě rodiče vybírá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 14:51

Bohužel vše, co mi předpověděla před rokem, tak se stalo. Snažím se na toto neupnout. Jsem teď krátce po porodu; jsem asi hodně citlivá.
Jinak staly se věci, ktere nesly nějak ovlivnit. První, co mi vylozila, tak bylo, ze bude obrovský výdaj peněz v nejbližší době. A do týdne se posral plynový kotel a 30tisic v haji. To jsem přece nemohla ovlivnit. Dalším lidem předpověděla palive bouračky, gynekologocke problémy… dokonce jedné zene řekla, ze nemá jezdit do ciziny, ze se ji tam něco muže stát. Jela… umrela tam.
A je pravda, jsem na tohle citlivá hodně:, šla jsem tam s tím, ze se dozvím něco ošklivého. Tehdy mě položily nevěry partnera. Jistě, jsou a byly. Ale tohle? To už je silné kafe si myslím.

Kelsey
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 22.08.19 14:55

Takhle to resila jedna dva tydny zpet.
Jestli nejsi zas nechutny troll, tak by tohle admin mel hlasit policii.

Amelie30
Závislačka 3337 příspěvků 22.08.19 14:56

Jméno kartářky bys říct mohla? Klidně do SZ. Jinak, jako správná kartářka by už měla vědět, co říct a o čem pomlčet. :roll: a vůbec to neznamená, že by se to mělo splnit, takže klid. :hug:

nakreslenypanacek
Kecalka 207 příspěvků 22.08.19 14:56

„Ahoj!
Chodím pravidelně k jedné nejmenované kartarce.“

Jo, no, to jde úplně dohromady. :jazyk:

ontarova.stara
Stálice 82 příspěvků 22.08.19 14:57
@Anonymní píše:
Bohužel vše, co mi předpověděla před rokem, tak se stalo. Snažím se na toto neupnout. Jsem teď krátce po porodu; jsem asi hodně citlivá.
Jinak staly se věci, ktere nesly nějak ovlivnit. První, co mi vylozila, tak bylo, ze bude obrovský výdaj peněz v nejbližší době. A do týdne se posral plynový kotel a 30tisic v haji. To jsem přece nemohla ovlivnit. Dalším lidem předpověděla palive bouračky, gynekologocke problémy… dokonce jedné zene řekla, ze nemá jezdit do ciziny, ze se ji tam něco muže stát. Jela… umrela tam.
A je pravda, jsem na tohle citlivá hodně:, šla jsem tam s tím, ze se dozvím něco ošklivého. Tehdy mě položily nevěry partnera. Jistě, jsou a byly. Ale tohle? To už je silné kafe si myslím.

Takze ty jsi pred rokem sla ke kartarce kvuli neveram a ted jsi kratce po porodu s tim superpartnerem, jo :mrgreen:? A ted tu o tom, ze nejsi uplne bl.ba. Kdo si dobrovolne porizuje decko s nevernikem? Jen bl.ba a zoufala. Jo a pak posahana, ktera se necha zblbnout kartarkou.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 22.08.19 14:58

Prosimte neni to Jolanda? :-D uz tam nechod, kdyby mi tohle nejaka rekla tak se asi nastvu a reknu ji ze sem byla u jine a ta me rekla ze pry chodim ke kartarce a te se stane neco spatneho ze ani nechtela rict co :lol: a uz bych se tam neukazala…nenech se krmit blbostma a radsi za ty penize kup neco hezkeho pro sebe a svoje deti

Ester13
Kelišová 5934 příspěvků 22.08.19 14:58

Nerouhej se, trolle.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama