Výklad snu - prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 12:50
Výklad snu - prosím o radu

Dobrý den, posledni dobou se mi zda stále sen o neznámém blondatem muži se kterým mám vztah ( vždy i sex ). Dnes to došlo tak daleko - ve snu jsem byla sexuálně submisivni a ten muz si dával teda záležet ???? ( dokonce držel ve sklepě jiné ženy které znásilňoval, pro mě měl slabost a já to s nim delala rada? Byl to psychopat ) a i když to v reálném životě nemám rada vzbudila jsem se vzrušena. Mam ty sny celkem rada ????????už mě to ale obtěžuje a přijde mi ze podvádím svého manžela s nakym naprosto neznámým mužem, mám výčitky svědomí ????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️ už nevím co s tím a ani co to znamená a jak se toho zbavit ????????‍♀️ V manželství jsem spokojena, trápí mě to.

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 15.08.19 13:04

Neexistuje „univerzální“ výklad snů. Mozek v noci nespí, zpracovává… tenhle typ snů podle mého neznamená, že toužíš nutně po jiném muži, spíš se ve vašem manželském loži trochu nudíš. Nic víc nic míň. Prostě si to trošku okořeňte a uvidíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 13:04

Nejsem zas tak odborník na sny, ale mám jednoho kamaráda a trochu se zajímám o psychologii, takže bych řekla, že ten cizí muž vůbec nemusí být cizí. Může to být nějaká jiná podoba tvého muže nebo kohokoli ve tvém okolí a vzhledem k tomu, že psychika má dost velkou fantazii, tak to nemusí být třeba ani člověk, ale ztělestnění nějakého tvého pocitu, zážitku či cokoli jiného. Myslím, že nemusíš mít výčitky, že bys byla svému muži nevěrná.

Váš příspěvek
Reklama