Zažila jste některá spánkovou paralýzu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klidna
Povídálka 27 příspěvků 06.08.19 12:35
Zažila jste některá spánkovou paralýzu?

Ahoj, je tu někdo, kdo měl zajímavou spánkovou paralýzu? Viděl ducha nebo nějakou postavu u sebe v ložnici atp?

Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3548 příspěvků 06.08.19 12:39

Musela jsem si googlit, co spánková paralýza je…a ano zažila a to několikrát.

Evkad
Kecalka 309 příspěvků 06.08.19 12:49

Najdi si v diskusím zde. Myslím, že se naposledy do ní přispívalo nedávno.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19080 příspěvků 06.08.19 13:07

Ano zazila

Klidna
Povídálka 27 příspěvků 06.08.19 15:58

Byl by mi někdo ochotný napsat do sz co během paralýzy zažil, co viděl, jak se cítil atd? Mě v jedné paralýze vlezl pod peřinu duch :slight_smile:

Netopirek
Extra třída :D 10437 příspěvků 06.08.19 16:07

Ano. Několikrát. Jsou tu na to diskuze

Evkad
Kecalka 309 příspěvků 06.08.19 18:01
@Klidna píše:
Byl by mi někdo ochotný napsat do sz co během paralýzy zažil, co viděl, jak se cítil atd? Mě v jedné paralýze vlezl pod peřinu duch :slight_smile:

Když použiješ vyhledávač v diskusi, vyjede Ti tohle:
https://www.emimino.cz/…use/hledani/?…

Klidna
Povídálka 27 příspěvků 06.08.19 19:43

Do jedné z těch diskuzí už jsem psala a snažím se spojit s někým, kdo by si o tom se mnou popovídal, ale marně :nevim: Buď jsou anonymní nebo už rok neaktivní či prostě jen neodepisují.

duhovymedvidek
Kecalka 140 příspěvků 06.08.19 20:00

Naštěstí jenom jednou a o další opakování nestojím. Ještě nějakou dobu jsem se bála chodit spát jak to bylo hnusný. Předpokládám rozumově, že to bylo přemírou stresu.Ale musím podotknout, že než jsem si tohle zažila na vlastní kůži, pokládala jsem to za nesmysly.

MichaelkaT
Kecalka 178 příspěvků 06.08.19 20:08

Byly doby kdy se mi to delo casto, dokonce se mi parkrat podarilo astralne vycestovat, jakobych vylezla ze svyho tela a videla se.. to byl ulet. Umela jsem to cilene behem paralyzy. Ale uz par let se mi to nedeje, nejak jsem se o to prestala zajimat, obcas mam jeste lehci paralyzu ale spis se behem toho snazim probudit a obtezuje me to.

Jinak co jsem behem toho obcas citila: hukot jak v tunelu, obcas ostre svetlo, obcas divny stin vedle me, septajici hlasy, obcas jsem se jakoby probudila ale porad jsem zustala v paralyze (jestli jsi videla film Inception :lol: ), obcas pocit duseni (ve spanku telo dycha pomalu a hluboce, hlava chce dychat rychleji ale nejde to).. vic me nenapada aktualne. Ze zacatku jsem z toho dost panikarila, pozdeji se s tim plus minus naucila pracovat.

warita
Extra třída :D 12129 příspěvků 06.08.19 20:27

Ja mela 2 epizody kratce po sobe, prvni byl zazitek nad zazitky.

Spala jsem…

Prisla spolubydlici a jak mela ve zvyku triskla dvermi od chodby. Probudila mne, myslela jsem tedy, ze jsem probuzena, ale nebyla jsem tak uplne, jen jsem to nevedela. Naraz si ke mne lehl do postele chlap. Lehl si za mne, uplne jsem citila, jak se pod nim prohla matrace, slysela jsem jeho zafuneni, pritulil se ke mne ze zadu, prehodil preze mne ruku a pevne mi stiskl hrudnik. Do ucha mi funel a i neco zaseptal. Ja byla uplne zkamenela strachem. Netusila jsem, ze to neni strach, co me paralyzuje, ale spankova paralyza. Chtela jsem kricet o pomoc, ale nevydala jsem ani hlasku. Nedokazala jsem se pohnout, hruzou by se ve mne krve nedorezal. Horecnate jsem premyslela, co budu delat. Premyslela jsem i, jak se dostal ke mne do pokoje. Neslysela jsem ze by se otevrely dvere, nevidela jsem zadne svetlo z chodbicky, tak jak se mu to podarilo? Prelud mi nedal cas premyslet, zacal mi mackat hrudnik cim dal vic, nemohla jsem dychat. HRUUUUZA!!! A do toho neustale myslenka: jak se do pr*dele dostal do meho pokoje???

A naraz mi to docvaklo. Je zajimave, jak lidsky mozek funguje. Kdysi davno pradavno jsem cekala na nadrazi na vlakove spojeni a cetla jsem tam v knihkupectvi knizku a spanku, snech a spankovych poruchach. A byla i zminka o spankove paralyze. Ilustrace k tomu docela trefna, na spicim cloveku sedi demon a skrti ho. A naraz jsem si to uvedomila, to neni zadny chlap, co me prisel znasilnit a uskrtit, to je jen spankova paralyza. V ten moment prelud zmizel, ja se zase mohla hybat a dychat a cele telo me mravencilo, coz je doprovodny jev spankove paralyzy. Srdce mi ale busilo jako o zavod, rozsvitila jsem si svetlo a dobre pul hodinu jsem se z toho vzpamatovavala.

Druha epizoda byla vcelku nevinna, uz jsem skoro spala, kdyz po mne zacala chodit kocka. Uplne jsem citila, jak se do mne zaryvaji ty male tlapky, lol. Jakmile jsem si uvedomila, ze to je zase spankova paralyza, kocka zmizela.

Taky jsem uz zazila opak spankove paralyzy, coz je namesicnost a taky dobry pribeh.

Pokud se cloveku tesne po probuzeni deje neco neuveritelneho, nejspis se mu to jenom zda.

bbazek
Povídálka 13 příspěvků 15.08.19 19:17

Zažila, několikrát. Přímo postavu jsem neviděla. Měla jsem sen že ležím na břiše u velké skříně, zoufale se chci zvednout a obří bílá ruka mě tlačila zpět k zemi…

korast
Kecalka 129 příspěvků 16.08.19 04:32

Ahoj :),pokud chceš, můžeš mi napsat. Paralýzy mám cca 20 let. Postavu jsem viděla jen 2×, ale některé paralýzy byly fakt o nervy :zed: Na jednu nikdy nezapomenu - „někdo“, komu jsem neviděla do obličeje, mě brutálně zezadu znásilňoval. Bylo to jako živé a nedalo se absolutně nic dělat. Ta bezmoc byla nejhorší.

Váš příspěvek
Reklama