Jen náhoda, nebo znamení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sqq
Nováček 5 příspěvků 14.08.19 21:24
Jen náhoda??

Ahoj,
dneska jsem zažila zvláštní setkání a potřebovala bych poradit jestli mělo něco znamenat nebo už vidím trávu růst :-)
Dnes, když jsem měla odejít z kanceláře, začalo pršet, ale stejně jsem se oblékla, sjela do přízemí a zjistila, že prší opravdu prudce, tak jsem se vrátila s tím, že pojedu domů později (nikdy dřív jsem to neudělala). Když jsem měla odcházet znovu, začalo svítit sluníčko a já si říkala, že to určitě není náhoda a má to nějaký důvod, že jsem se měla zdržet. Odešla jsem pak na vlak a při vystupování z vlaku jsem se potkala s bývalým přítelem. Jel vlakem, kterým obvykle nejezdí a byl ve vedlejším vagonu, takže jsme se potkali při vystupování. Myslíte, že je to jen náhoda? Nebo mi má tato situace něco ukázat? S bývalým přítelem nejsme několik měsíců a stále to v sobě řeším.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
BaMaK
Závislačka 3091 příspěvků 17 inzerátů 14.08.19 21:28

A není to jedno? Ty to považuješ za znamení z nějakého důvodu, předpokládám, že se k němu chceš vrátit. Máš ho pořád ráda? Tak mu to řekni. Třeba taky touží po „znamení“ ;) a jestli ne, aspoň budeš mít jasno a přestanes se trápit.

Mallorka
Závislačka 3228 příspěvků 14.08.19 21:33

A bavili jste se spolu? Náhoda t

mroe
Neúnavná pisatelka 16080 příspěvků 14.08.19 21:33

Ja jsem zas zvedla telefon a dlouze hovorila, nesoustredena na cestu jsem misto ven zamirila do metra na eskalator. Sjela jsem az dolu a zas nahoru a nez jsem se vratila zpet do vestibulu, zacal venku obrovsky lijak s potoky vody. Zrejme znameni, ze jsem proste nemela zmoknout… :mrgreen: Samozrejme, ze je to nahoda, jak jinak.

mrav
Vesmírná mluvilka 31421 příspěvků 14.08.19 21:50

Jestli nikoho nemáš, zkus ho jen tak nezávazně pozvat na kafe. Uvidíš, co ti odpoví. :mavam:

robinka
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 14.08.19 22:05

@BaMaK :palec: Řekla bych, že jste se rozešli z nějakého důvodu. Podruhé bych do stejné řeky nevstoupila.

X_Cassiopea
Kecalka 133 příspěvků 14.08.19 22:18

Ahoj,
bývalého pokud neemigroval, nebo se neodstěhoval dost daleko občas potkat můžeš, spíš se zeptej, jestli to, že se stal bývalým je náhoda. Může to být osud nebo znamení, ale to, že spolu dva už nejsou má většinou důvod. Pokud jste neskončili na kafi a neshodli se na tom, že chcete být spolu, brala bych to spíš jako znamení, že je na čase se posunout dál.

Michelle_M
Závislačka 2781 příspěvků 14.08.19 22:30

Pokud to znamení potřebuješ, pak to asi bylo znamení ;)

malákráličice
Závislačka 2810 příspěvků 14.08.19 22:42
@Michelle_M píše:
Pokud to znamení potřebuješ, pak to asi bylo znamení ;)

Vzpomnela jsem si na film Samotari :mrgreen:

Sqq
Nováček 5 příspěvků 14.08.19 22:52

Díky všem. Vracet se nechci, jen mi to přišlo jako zajímavá souhra.

Michelle_M
Závislačka 2781 příspěvků 14.08.19 23:38
@malákráličice píše:
Vzpomnela jsem si na film Samotari :mrgreen:

Neuvěřitelně zaháknutej :D :palec:

BaMaK
Závislačka 3091 příspěvků 17 inzerátů 15.08.19 07:11
@robinka píše:
@BaMaK :palec: Řekla bych, že jste se rozešli z nějakého důvodu. Podruhé bych do stejné řeky nevstoupila.

Do stejné ne. Ale mě třeba rozchod pomohl. Oba jsme si uvědomili spoustu veci
Začali si vážit sami sebe i toho druhého… Vrátili se k sobě a máme rodinu a jsme šťastní. Vstoupili jsme na jiném místě a voda byla taky jiná :-D

chs.jasmin
Extra třída :D 10140 příspěvků 15.08.19 07:22

@Sqq

Ahoj,

a dali jste se do řeči? Usmál se na tebe? Všiml si tě? :think:

Nevěřím, že se dějí věci jen tak i bez nějakého vybočení ze zajetých kolejí. Myslím, že svět je dobře namazaný stroj a věci se prostě dějí, tak, jak mají at je to někdy k naší nelibosti :nevim:

malákráličice
Závislačka 2810 příspěvků 15.08.19 08:14
@Michelle_M píše:
Neuvěřitelně zaháknutej :D :palec:

Presne :potlesk:

Purple Rain
Kecalka 166 příspěvků 15.08.19 08:52

Celkově věřím, že náhody neexistují a všechno má svůj důvod, i když nám zůstane leckdy skrytý.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama