Kdo mi vysvětlí sen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 12:24
Kdo mi vysvětlí sen ?

Ahoj, je ti někdo, kdo mi vysvětlí sen? Mám pocit, že už jsem blázen.
Před 6 lety mi zemřel manžel ( sebevražda ) Já jsem manžela neviděla, pohřeb zařizovali jeho rodiče.
Bydleli jsme spolu v jednom bytě, který mi pak kvůli dítěti nevyhovoval, tak jsme se přestěhovali. Asi dva roky na to, se právě manžel zabil.
Mám nového partnera s ním další dítě, bydlíme v bytě, kde jsem žila s manželem.

Teď s odstupem několika dnů se mi zdá sen, že se manžel vrátil, že máme straý byt a i tento. jsem jako jeden člověk na dvou místech. Moc chci být ve starém bytě a zároveň v tomto, kde bydlíme teď.

Chci být s manželem a zároveň s přítelem, ale spíše mne to táhne k manželovi, i když přítele mám ráda. Nemiluju ho, ale mám ho ráda.

Proč se mi manžel pořád zjevuje a proč mě to táhne ke starým místům a manželovi?

Reakce:
sportka
Kecalka 118 příspěvků 09.08.19 12:29

Na manžela často myslíš. Je to v tobě neuzavřené. Sny jsou naše podvědomí…

kopretina90
Kecalka 248 příspěvků 09.08.19 12:30

Myslím, že to je tím, že jsi manžela měla ráda a zkrátka si neměla možnost to v sobě uzavřít, přišlo to hned a naráz. Sen určitě vyvolalo něco podvědomě. Možná to můžou být výčitky, kdo ví. Taky jsem v jednu dobu mívala sny o bývalém partnerovi, ale to z důvodu, že mě mrzelo, že jsem se s ním rozešla, resp. že mu odchodem ublížila. Zdálo se mi o něm i tři roky poté, co jsem měla už jiného partnera.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 09.08.19 12:48

Vztah s manzelem nemas uzavreny, ze dne na den te opustil. Kazdopadne uprimnou soustrast, muselo to byt hrozne obdobi :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 13:07

Vzdycky si rikam, ze existuji paralelni svety… Jinak ciste vysvetlitelne-asi tim, jak mas noveho pritele a novy zivot, tak se ozvalo neco, co jeste nedobolelo..a taky touha po tom, vratit se do „predchoziho“zivota. Manzela jsi milovala nebo jsi s nim, nez odeswl mela nevo nedoreseneho… At tak nebo tak, za manzela bych se pomodlila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 21:57

Ano, uzavřené to mezi námi nebylo ani náhodou.
Nebydlela jsem s ním, chtěla se rozvést, byl hodně psychicky nemocný.
Vyhodil nás z bytu, skončil v Bohnicích a odtud si přivedl dva „kamarády“ který s ním tady bydleli a od té doby se z člověka se kterým se dalo bavit, chodil k nám na večeře, za dětmi stalo hovádko. Hodně kamarádům věřil. V podstatě odešel, když jsme byli rozhádaný. Neměla jsem možnost se s ním rozloučit :(
Vlastně ani dodnes nevím, jestli vlastně umřel on. Ano, jsem blázen, ale prostě mi to nedá :(

Váš příspěvek
Reklama