Kartářka Zlín - poraďte

20.7.13 10:47

Kartarka Zlin

Dobrý den, potřebovala bych poradit dobrou kartarku ze Zlína a jaké s nema máte zkušenosti? Děkuju moc! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

verulicek
20.7.13 11:04

@bruneta17 kartářka to není, ale vynikající je paní Adamcová. když jsem byla ještě na střední (bylo mi 18), předpověděla mi všechno, co se v posledních sedmi letech událo…teď jen čekám, jestli to bude ten kluk (poředpověděla mi ho v pětadvaceti :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
20.7.13 11:21

@verulicek Děkuju:) Nevis kde bych o ni sehnala nějaké aktuální informace? Kde sídlí, jak dlouho trvá její výklad a kolik stojí? Nemůžu to najít. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.14 18:24

kartářka Zlín

@bruneta17 mě sedí na vyklad p. Králová z Kudlova-Zlín, manžel, děti a práce ji vyšly na 100% :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.14 15:42

@peetronella Souhlasím…Já chodím také k p. Králové a co mi zatím předpověděla, se skutečně také stalo ;) Chodím k ní už delší dobu a jsem nadmíru spokojená ;) Seděla jsem u ní něco málo přes hodinku a vzala si 450Kč..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.14 15:58

Zdeňka Jurčáková - zdenkajurcakova@seznam.cz
604 707 699

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.14 23:22

@peetronella souhlasím, paní Králová je výborná!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.14 23:10

kartářka Králová

K paní králové na Kudlov chodila už moje mamka :-). Její předpovědi jsou trefné, pokaždé odcházím s novou energií. Brácha příliš nevěřil, ale když se mu vyplnila dvojčata, spadla mu brada :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.15 13:16

kartarka Kralova Zlin

Taky jsem byla na Kudlove u pani Kralove, byla prijemna a prekvapila mne. Jeste vic to, ze se vetsina veci pozdeji stala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.15 15:46
@Petkara píše:
Taky jsem byla na Kudlove u pani Kralove, byla prijemna a prekvapila mne. Jeste vic to, ze se vetsina veci pozdeji stala..

Z nového nicku Petronely se stal nový nick Petkara? :-D.. s Královou nesouhlasím. Řekla mi blbosti a nejsem jediná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.9.15 16:14

Zdravim holky, chci se zeptat jestli má některá z vás zkušenost s paní Holancovou ze Zlína? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.15 22:31

Byla jsem u paní Králové při návštěvě příbuzných ve Zlíně. Nesplnilo se mi vůbec nic z toho, co povídala. A tetiným kolegyním, které tam byly se mnou, taky nic… jedné předpověděla miminko v dalším roce, samozřejmě se žádné nenarodilo, až cca o čtyři roky později. Mně předpověděla další dvě děti, kromě toho, které mám… a dodneška nejsou. Manželovi povýšení v práci a díky tomu hodně peněz. Jen se usmívám, nepovýšili ho, jen změnil místo, ale se stejným příjmem… atd. Já už bych určitě k paní Králové nešla. Je příjemná, ale nevychází jí to. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.15 08:54

Už jsem u paní Králové byla, a mohu říct, že mi její rady a předpovědi opravdu vyšly, až z toho mrazí. Před časem jsem řešila majetkové vyrovnání a nebyla to jednoduchá situace, hrozilo že přijdeme o dům po rodičích. Řekla mi, že se vše zásadním úkonem vyřeší k mé spokojenosti, a ono to tak bez mého přičinění dopadlo. Úřady po prvním nejasném kole rozhodly že nárok má pouze má rodina a kdybych něco udělala, nebylo by to k prospěchu, naopak by to uškodilo. Díky jí a tomu že jsem ji poslechla, že nemám do problému zasahovat, se vše urovnalo. Děkuji a jsem jí vděčná. Určitě mi pomohla a věřím že její rovnováha je v kontextu s jejím nadsmyslovým nadáním. Mohu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.15 20:30

Na diskuzní fora moc nechodím, ale co se týče kartářky pí Králové mi to nedá. Moc mi v životě pomohla. Asi před 7lety jsem byla dlouho bez práce a už jsem ztrácela naději, že někdy vůbec začnu. Při výkladu karet mi řekla, že budu mít svoji vlastní firmu popravdě jsem jí nevěřila. Já a podnikání no tenkrát to opravdu ke mě nešlo. Jenže během 2 let nastaly velké změny,. No zkrátím to. Dnes už mám 3 roky menší firmu 3 zaměstnance a dalo by se říci, že se mi daří. V lonském roce, když dokončil syn vysokou a nemohl hodně dlouho sehnat práci, hned jsem zašla za paní Královou, sice mě nepotěšila, a řekla, že bohužel bude ještě další půlrok bez práce ale pak ji sežene. Přestože můj syn byl z toho dost špatný a ztrácel naději já byla naprosto v klidu a jen mu říkala, že za půl roku bude líp. Bohužel pravdu jsem mu řici nemohla. No a opět se to splnilo přesně dle výkladu. Syn pracuje a je spokojený. K pí. Králové chodím pravidelně a mohla bych psát romány co všechno se splnilo. Kolikrát si říkám, jak je to možné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 20:42

Zkušenost s paní Zdeňkou Jurčákovou

Dobrý den všem. Opravdu nedoporučuji chodit k paní Zdeňce Jurčákové v okolí Zlína… Týden zpátky tam byla sestra a ptala se na svůj vztah s přítelem a následně na můj vztah s mojí přítelkyni se kterou máme před svatbou.. Řekla, že oni se s přítelem k sobě vcelku hodí, když se budou vzájemně respektovat, že je mezi nimi čistá láska a převážně samé hezké věci jim napovídala s výkladu čísel, karet a jmen… Když se ségra zeptala na mě a moji nastávající, tak neměla slov.. Začala mít z přítelkyně husinu, že přítelkyně je otřesná, že takový hrozný rozbor ji nikdy ještě nevyšel a že jednou bude v blázinci či vězení, že chodí do hospod a podobně, což vůbec nesedí, a že si ji nemám v žádném případě brát, jinak si zničím život, že v osudu nemáme spolu dané ani jedno dítě, ani žádnou rodinu. (S přítelkyní máme hezký vztah)… Tak mi to nedalo a objednal sem se tam s přítelkyní taky… Čekal sem že nám řekne to samé a byli jsme na to připravení.. Ale opak byl pravdou… Když jsme tam přišli a začalo se, tak jsme byli najednou spolu celkem pořádku až na pár drobností, podle výkladu vyšlo, že můžeme spolu být spokojení, když bude jeden respektovat druhého(což platí u každého) a že svatba je jedině dobře, že tím že přítelkyně změní příjmení, tak se jí vyhnou skoro všechny zlé věci a že spolu budeme mít na 100% dva zdravé chlapečky…když sem se poté ptal zase já na ségru a jejího přítele, tak spustila, že ti dva se k sobě absolutně nehodí a řekla nám opak, co řekla jim… Když jsme chtěli vědět o lidech z rodiny, netrefila se skoro v ničem až na pár věcí (dvě osoby popsala povahově skoro přesně s tím, že jsme ji dávali ale nápovědy o těch osobách jaké mají problémy a z toho si vyvodila to říct tak, aby to dávalo nějaký smysl )…na začátku sezení říkala na úvod, že umí popsat vzhledy a povahy lidí… Se vzhledem ji to nevycházelo skoro vůbec… Po rozboru čísel a jmen začala vykládat karty, působila nejistě a trochu zmateně… Jednu jedinou otázku po tom všem sem naschvál položil s trochou nepravdy. Jednak nepoznala, že neříkám tak úplně pravdu, ale hned odpověděla jistě jednu odpověď a vůbec to nebyla pravda.. Když to shrnu, tak tato paní je jako člověk na povídání v pořádku, působí sympaticky, ale chytá se jen toho, co jí člověk řekne, jinak to střílí na slepo od toho kdo tam zrovna sedí a jak se jí to zrovna hodí a myslím si, že tam žádná schopnost ani dar absolutně není a že akorát dělá z lidí blbce… Je to obyčejný podvod za nemalé peníze a kdybych tušil, že bude každému říkat pravý opak o těch určitých osobách, tak by mě tam nikdy nenapadlo jít.. Opravdu Lituju těch peněz za to, že jsme si jen potvrdili, že každému řekne jinou verzi… Prasárna si za tohle brát peníze, ale paní je přesvědčená, že má dar… Jinak jí tímto nechci urážet, ani ponižovat, ale myslím si, že když ona každému navykládá svoji vymyšlenou verzi, tak na tom asi něco v pořádku nebude!!!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama