Kartářky 2020

Oplbdnd
8.4.20 00:08

Kartářky 2020

Zajímalo by mě jestli jste někdo byl někdy u nějaký kartářky nebo u někoho takového
Vždy mě tohle strašně bavilo jak astrologie tak všechny tyhle věci o kolem to samý nadpřirozeno
A vždy sem chtěla něco takového zkusit ale mám s toho malinko respekt a hlavně se mi za to nechce dát nějaká raketa. Tak jen tak ze zvědavosti jaký máte zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
288
8.4.20 01:22

:mavam: Také by mě zajímalo, tak se se přidávám do diskuze. Jako malá jsem milovala i výklady snů, našla jsem na to knížku u babičky, horoskopy miluju některý fakt extrémně sedí. Mamka dokonce byla u kartářky a měla i tarotové karty, ale to bylo skoro před 30 lety a už si ani nepamatuji co říkala, jestli jí to vyšlo :D musím se jí znova zeptat. Když jsem byla v toxickém vztahu, tak jsem o tom uvažovala hodně, ale nakonec se to vyřešilo samo, tak třeba někdy zkusím :) ….zas se teď bojím, že když se mi teď vše daří, tak se nechci nechat ovlivnit tím co by mi třeba mohla říct… v těžkých chvílích je to snazší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
8.4.20 08:04

Dobrá kartarka dokáže rozklicovat situaci. pomocí. nabídnout různá řešení. Špatná kartarka vám může nasunout do hlavy věci které by vás ani nenapadly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat