Kašel a šílená rýma

634
27.11.12 20:53

kašel a šílená rýma

Prosím poraďte už začínám být zoufalá.. Malá má 3 měsíce, už asi týden po narození začala trpět na rýmu v 6 týdnech dostala antibiotika protože jí to sedlo na průdušky (nepomohlo) průdušky ok rýma pořad..Dnes 3 měsíce a vrátilo se to s šíleným kašlem z kterého ji až natahuje. Dělám vše co jde a už opravdu nevím co víc. Dokonce jsme byly i na endoskopii a nic tam DR nenašel. Prostěb mi řekl že malá mít rýmu bude a hotovo.. Já už fakt nevím co dělám špatně! Je mi ji strašně líto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20670
27.11.12 20:58

To je hrozný, malá má rýmu a kašel týden a já už jsem úplně hotová, nemůže spát, pořád jí to budí.. Nevím co poradit - co se poradit u jiného doktora? Máš na to právo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
634
27.11.12 21:04

No to sice ano ale už mám 2 dětskou DR protože jsem si koza myslela že to něco vyřeší a nic.. Byla jsem na orl a na té endoskopii, bohužel každý říká něco jiného, reflux, alergie, astma.. No už nevím co dál pořad do ni musím cpát nějáké léky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.12 21:23

Hele a co to zkusit přes homeopatii?
jako tříměsíční rýma a kašel, to neni normální, podle mě…
a takové ty věci, jako zvlhčit vzduch, jste zkoušeli? nemůže to být alergie, např. na prach? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
634
27.11.12 21:34

První co jsem udělala že jsem sedla k Netu. Máme zvhcovac prach utiram pro jistotu každy den, všechny kapky i ty homeopatika jsme měly. Proto píšu že to nechápu! No a k té alergii mi Dr řekla že by to u tak malého mimča bylo vzácné. Bydlíme v novostavbě tak ani plíseň nebo tak něco to být nemůže..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
634
28.11.12 10:24

Holky opravdu s tím nemáte zkušenost? Za všechny rady budu ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14123
28.11.12 11:40
@vervik píše:
Holky opravdu s tím nemáte zkušenost? Za všechny rady budu ráda.

Jestli kojíš, tak se zkus ty cpát denně vitaminem C a zinkem - ideálně nějakým vitaminovým doplňkem vyrobeným z přírodního zdroje. A tím myslím opravdu vysoké dávky. (A dobré je taky přidat vitamin A a D.)

A doporučuji kouknout na léčbu černého kašle sem:
http://www.slobodavockovani.sk/…om-c-1-cast/

(Cílem článku není vyděsit, ale naopak poradit, jak vyléčit mimina z černého kašle. Tvoje miminko samozřejmě nemusí mít černý kašel, ale léčba funguje i na kašel způsobený i jinými bakteriemi.)

Včera jsem do svých hnusně kašlajících dětí nacpala desetinásobek doporučené denní dávky vit. C a dnes ráno téměř nekašlaly. (Nicméně mám děti poněkud větší, nemocné miminko je pro mě představa z noční můry.)

Doporučené denní dávky:
http://www.maminkam.cz/…ny-a-c-d-e-k

Tak ať se z toho brzy vyhrabete. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14123
28.11.12 12:11

A pokud se malá budí rýmou, tj. ucpaným nosem (nikoli kašlem), tak nám zabíralo nakrájet nadrobno cibuli, zavázat do plátěného pytlíčku, pořádně promačkat tak, že se pytlíček promáčí cibulovou šťávou a pak tenhle pytlíček s cibulí zavěsit na noc cca 1 m od hlavy dítěte. (Sice to smrdí, ale výpary uvolňují rýmu a nos se po usnutí neucpává.)
Jo a taky je dobré, aby miminko neleželo ve vodorovné poloze - při rýmě se líp dýchá a líp se odkašlává, když je hlava výrazně výš než nohy, takže my jsme podkládali na jedné straně postýlky rošt (tak aby hlava byl výš).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
634
28.11.12 14:38
Děkuji za radu ale nekojím..Nejsou náhodou v UM nějáké vitamíny? V lékárně jsem se ptala na nějáke vitamíny pro malou a lékarnice říkala že pro tak malé mimča nic není.. Tak nevím
@alifie píše:
Jestli kojíš, tak se zkus ty cpát denně vitaminem C a zinkem - ideálně nějakým vitaminovým doplňkem vyrobeným z přírodního zdroje. A tím myslím opravdu vysoké dávky. (A dobré je taky přidat vitamin A a D.)

A doporučuji kouknout na léčbu černého kašle sem:
http://www.slobodavockovani.sk/…om-c-1-cast/

(Cílem článku není vyděsit, ale naopak poradit, jak vyléčit mimina z černého kašle. Tvoje miminko samozřejmě nemusí mít černý kašel, ale léčba funguje i na kašel způsobený i jinými bakteriemi.)

Včera jsem do svých hnusně kašlajících dětí nacpala desetinásobek doporučené denní dávky vit. C a dnes ráno téměř nekašlaly. (Nicméně mám děti poněkud větší, nemocné miminko je pro mě představa z noční můry.)

Doporučené denní dávky:
http://www.maminkam.cz/…ny-a-c-d-e-k

Tak ať se z toho brzy vyhrabete. :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
634
28.11.12 14:39
No tak to zkusím :) doufám že to zabere..Díky
@alifie píše:
A pokud se malá budí rýmou, tj. ucpaným nosem (nikoli kašlem), tak nám zabíralo nakrájet nadrobno cibuli, zavázat do plátěného pytlíčku, pořádně promačkat tak, že se pytlíček promáčí cibulovou šťávou a pak tenhle pytlíček s cibulí zavěsit na noc cca 1 m od hlavy dítěte. (Sice to smrdí, ale výpary uvolňují rýmu a nos se po usnutí neucpává.)
Jo a taky je dobré, aby miminko neleželo ve vodorovné poloze - při rýmě se líp dýchá a líp se odkašlává, když je hlava výrazně výš než nohy, takže my jsme podkládali na jedné straně postýlky rošt (tak aby hlava byl výš).
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14123
28.11.12 15:46
@vervik píše:
Děkuji za radu ale nekojím..Nejsou náhodou v UM nějáké vitamíny? V lékárně jsem se ptala na nějáke vitamíny pro malou a lékarnice říkala že pro tak malé mimča nic není.. Tak nevím

Koupila bych uplně obyčejný celaskon (tj. bez jakýchkoliv přidaných dalších látek)
Třeba tenhle vypadá, že nic dalšího neobsahuje:
http://www.manitera.cz/…mg-40-tablet
nadrtila bych to v hmoždíři a zamíchala do krmení (jednu tabletku/den - zamíchat do několika dávek mléka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama