Kašel, alergie, singulair

Anonymni
4.11.07 19:03

Kašel, alergie, singulair

Prosím maminky poraďte, dcerka 3,5 roku se již měsíc trápí s nočním kašlem suchým. Žádné kapky nepomáhají. Před měsícem jsme byli na alergologii kde dělali testy z krve s tím že má alergii na pyly, další testy prý se dělají až za rok jak bude větší. Dostala Aerius.No ale skoro od té doby se začala trápit s nočním suchým kašlem dráždivým, již jsem si nevěděla rady a šla znovu na alergologii, dostala singulair, bere ho již 3 noc a jen první noc byl klid. Další noci zase kašlala stejně jako by nic nebrala. Předpokládala jsem ,že ji pomůže, taktéž lékařka to tvrdila. Nic!! :( Jsem už fakt nešťastná. Před měsícem taktéž foukala a bylo mi řečeno že je vše OK..takže astma asi nenašla..nevím. máte s tímto zkušenosti prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

830
4.11.07 19:51

Ahojky,

můj syn (taktéž 3,5 roku) bere Singulair již delší dobu, ale on teda takové obtíže nemá, sice mu alergoložka konstatovala astma, ale krom občasných „záchvatů“, kdy se mu hůře dýchá a kašle, na to dostává dýchat Ventolin, žádné jiné potíže nemá. Snad ten Singulair brzy zabere.

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
5.11.07 11:40

Muj syn v tomto veku mel to samy. Suchy kasle , pak dusnosti. Dg. astma a alergie na kdeco. Bral Singulair, Ventolin pri potizich a pres zimu Imudon(na posileni imunity) a pomohlo to. Ze srandy jsem rikala, ze od te doby, co ma astma, je zdravej jako ryba.Ted je mu 13, je 3 roky bez leku a krome behu na dlouhy trate je bez problemu.Puberta to vyresila sama.
Tak vydrz, mozna to chce brat dele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
5.11.07 11:45

Já si ještě vzpomínám, že dětská doktorka říkala hlavně ať ten Singulair bere dostatečně dlouho, ať mu ho nikdo nevy:,–(í, že většinou tyto potíže časem přejdou, tak snad nás to taky potká :) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama