Kašel u 2měsíčního miminka

138
25.6.21 20:55

Kašel u 2 měsíčního miminka

Dobrý den, dnes sme byli u lékařky s tím že má malý kašel a rymu. Na poslechu nic nemá a tak nám dala sirup prospan, v lékárně na mě koukala jak na blázna co nám to doktorka dala že je na to moc malý. Máte s tím někdo zkušenosti? Vím že doktorka ví víc než v lékárně ale přeci jen mi to hloda :(

Příspěvek upraven 25.06.21 v 21:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2605
25.6.21 21:08

Tak když kouknes na pribalovy leták, je hedelix sirup vhodný od narození, takže v poho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
25.6.21 21:24
@Semtex píše:
Tak když kouknes na pribalovy leták, je hedelix sirup vhodný od narození, takže v poho ;)

Omlouvám se, četla sem tu nějaké diskuse na toto téma a už sem z toho zblba, máme brát prospan, v úvodním příspěvku sem to teď opravila ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13005
25.6.21 21:35

Zadnej sirup. Vlhci vzduch, dej spat do zvysene polohy, morskou vodu do nosu a vydrzet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
25.6.21 21:53

@Safira1 Prospan tam má to stejný. Já bych ho klidně dávala, je to proste obyc bylinný sirup ;) a občas do nosiku kapla kojenecký Nasivin, hlavně, kdyby byl ucpaný navečer před spaním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5378
25.6.21 22:52

Nevím, co paní v lékárně šňupe za matroš, ale břečťanové preparáty jsou schváleny čistě hypoteticky i pro novorozence, do 2 let prakticky není doporučeno jiné preparáty na vykašlávání používat. Např. přípravky obsahující ambroxol (Mucosolvan, Solvolan atd.) jen pro děti od 2 let (dle aktuálního doporučení).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat