Kašel v noci - léky

Anonymni
16.10.09 21:52

Kašel v noci - léky

Maminky, poradíte mi prosím co na kašel - suchý kašel pro 14 měsíční batole? Nevím si rady, má rýmu, klasika, zvlhčujeme vzduch, kapeme, odsáváme, podložená hlavička..... Ve dne ho kašel netrápí, ale jen lehne, nemůže spát.
Jde mi spíš o to, jaké léky, kapky mu mám dát, popř. něaký babský recept? Někdo mi radil Fenistilový kapky, máte někdo zkušenost?
Moc děkuji za radu MOnika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27288
16.10.09 22:06

Na utlumení kašle přípravky s butamirátem například : Sinecod, Tussin, Stoptussin (ten je ale kombinace i s expektorans - rozpuští hleny). Dělají se kapky nebo i sirup (Sinecod).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
16.10.09 22:32

Dáváme Stoptussin, ten je kapky i sirup.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
17.10.09 08:43

Nez leky bych zkusila nejdriv stavu z cibule. U nas to zabiralo celkem spolehlive. Nakrajis cibuli, zasypes cukrem (nebo promichas s troskou medu). Za chvilku pusti stavu. Tu jsem pak nabirala do pipetky od Panadolu (plnou) a davala dle potreby.

At vam je brzy lip!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
17.10.09 09:58

ahoj, ta šťáva z cibule je fakt bezvadná /děláme bez medu/,,,,, nicméně i přesto na noc dáváme tussin. Přes den ještě kapu Sinupret,,,,, jsou to přírodní kapky a rozpouští hleny, takže se rýma „nezarazí“. Takže za sebe ..... cibulová šťáva a Sinupret přes den, Tussin na noc. vyzkoušela jsem kdeco a u tohoto zůstávám už druhým rokem.
Ať je brzo líp. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama