Kašičky první lžička

27.3.17 15:08

Kasičky první lžička.

Ahoj holky…prosím o rady. :lol:
Začínáme s kasickama, zatím mám značku Nutrilon ryzovo-kukuricnou. Nevím jakou značku, která je da se říct „nejlepší“. Jestli mužů pak dat jinou, nebo jestli se to nemá střídat jako u UM.Budu rada za vaše tipy a rady ;)
Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1185
27.3.17 15:35

Střídat se to může, pokud nemáš nějak extra citlivé dítě. Hami má dobré kaše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
27.3.17 16:08

Ahojky, já už několik měsíců dávám kašičky od Sunarky :palec:, je lehce stravitelná a synovi chutná. Vyzkoušela jsem i od jiných výrobců, ale nebyly tak dobré. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1095
27.3.17 16:08

Nám vyhovovaly kaše Babylove z DM…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
27.3.17 16:27

Dávala jsem sunarku, hami, nutrilon- podle toho která byla zrovna v akci. Není to jako Um, klidně to můžete střídat když to dítku nebude vadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7428
27.3.17 16:32

Dávali jsme synovi Nutrilon mléčnou rýžovou, Hami mléčnou rýžovo-kukuřičnou a různé druhy od Hippu. Všechny mu chutnaly. Ty od Hippu jsou chuťově nejméně sladké a neobsahují palmový olej, případně obsahují, ale z ekologického zemědělství, takže jsme zůstali u nich. V Tescu bývají výrazně levnější než v drogeriích. A střídat určitě můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9073
27.3.17 18:55

Zámerně jsem synovi nedávala žádné dětské kaše, kromě nějaké šestizrnné od Hippu. Dávala jsem kaše Nominal, rozmíchávala ve vodě a přidávala přesnídávku. Nechtěla jsem, aby v kaších byl cukr a umělé příchutě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 19:08

Děkuji za názory :palec: Koukam ze všechny kasičky jsou asi dobre co pisete ;) Takže vyzkousim asi různé druhy když se to může střídat :lol: Děkuji :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama