Kastrace králíci

55
13.6.21 20:35

Kastrace králíci

Dobrý den mám doma dva králíky a vzhledem k tomu že je každý jiného pohlaví bych je chtěla nechat vykastrovat. Máte nějaké doporučení kde bych je mohla nechat kastrovat slyšela jsem o veterině Jekl & Hauptman ale když jsem se koukala na jejich ceny byla jsem trochu zařazena samozřejmě mi na mých kraličcich záleží ale ta cena je opravdu velká. Tak bych potřebovala doporučit nějakou veterinu s rozumnými cenami. Děkuji za případné odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8374
13.6.21 21:38

Budeš kastrovat samici nebo samce?
U samiček je výhodnější aby to udělal někdo, kdo se na králíky specializuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
13.6.21 23:35

@bublinek oba dva chtěla bych je dávat k sobě ale samice je hrozně agresivní vůči samečkovi tak by se to možná změnilo a taky kvůli zdraví samičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8374
14.6.21 07:02
@36455 píše:
@bublinek oba dva chtěla bych je dávat k sobě ale samice je hrozně agresivní vůči samečkovi tak by se to možná změnilo a taky kvůli zdraví samičky

U těch samiček je fakt výhoda se svěřit do dobrých rukou.
My jsme kastrovali naší samičku na začátku roku, jeden Dr přístup zvláštní.
Druhá Dr. Mi králíka předala až byl rozjezeny a v pohodě.
S léky na bolest a institucemi. Za 14 dnů stehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
2.7.21 05:30

Dobrý den…mám králíčka již sedm let, byla jsem s ní na očkování a jelikož tam byl nový poctivý pan veterinář prohmatal ji bříško a řekl že by byla dobra kastrace…že má malý nádurky na děloze😭 nevím, co mám dělat přeci jen už je starší a mám strach aby mi tam malá po operaci nezustala😭 od ty doby co mi to řek ji hrozně pozoruji…přijde mi že má nateklý cecíky ale to jsem si myslela že má z falešný březosti, nebo z toho že jsem ji nikdy nenechala připustit…máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat