Každodenní odličování

55
27.5.21 14:01

Každodenní odličování

Ahojte holky co se týče make-upu tak si chci začít malovat pouze obočí trošku dodat tvar a jemně ho zvýraznit už asi 3 měsíce si maluju obočí pouze doma jako takový tréning a myslím že už to vypadá celkem dobře není to výrazné spíše takové jemné ale pokaždé se mi povede jinak občas vůbec nepovede. Tak mě napadlo když je to jen obočí proč bych si ho měla odličovát pořád napadlo mě si ho třeba odličit až za dva dny co myslíte? Dělá to tak taky někdo? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9860
27.5.21 14:05

A ty si nemyješ obličej? No, dělej jak myslíš, ale ty chemicky srajdy co si na obliceji necháš ti v lepším případě zadelaji na pěkný exzém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1465
27.5.21 14:05

Jestli ti to vydrží večerní umytí obličeje vodou… Nebo zkusit permanentní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
27.5.21 14:06

Tak si ho nech vytetovat, když se nechceš odlicovat. Ty se nekoupes? Nespis? Se ti to rozmaze :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17482
27.5.21 14:07

No ono ti tam to líčidlo dva dny nevydrží, natož aby to vypadalo hezky.

A teda obličej chceš nějak jemně čistit, i když nejsi nalíčená. Pokud to co matláš na obočí není vodě odolne, tak stejně to většinou pustí i jen běžným čištěním, netřeba speciálních odličovadel.

A teda na to, jak si obočí nalíčit na přirozeno chceš vidět tohle video od Lisy Aldrige a začít tím, že definuješ nejvyšší bod

https://www.youtube.com/watch?…

základ peče o pleŤ je šetrne čištění večer, hydratace a spf přes den. Fakti si to chceš osvojit co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
27.5.21 14:27

Přes noc ti to obočí do druhého dne stejně nevydrží. Mimochodem, ty si večer a ráno nečistíš obličej?
Jako řešení bych viděla microblading, taky se na to chystám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
27.5.21 14:36

Jestli máš ráda uhraky a ucpané póry, směle dotoho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14457
27.5.21 14:52

A co to obočí vůbec nemalovat a večer si jen vyčistit celý obličej? :lol:
Jinak stejně si večer čistíš celý obličej, tak to už je fuk ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1727
27.5.21 14:55

Neodličuj. Jebáky v obočí jsou strašně příjemná záležitost.
Pokud ti to vadí, běž na permanentní makeup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
27.5.21 15:04

Správná péče o pleť by měla být na základě každodenního čištění (odličování) jak ráno, tak i večer, nehledě na to, zdali člověk byl namalovaný nebo ne. Pokud chceš aby ti to vydrželo, jdi na nabarvení obočí (nebo si ho doma nabarvi sama), ale nečistit a nemýt si ho, to mi přijde fakt otřes :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10094
27.5.21 15:13

Já si teda obličej myju odličovacím gelem ve sprše každý den, ať už se líčím nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18126
27.5.21 16:45
@36455 píše:
Ahojte holky co se týče make-upu tak si chci začít malovat pouze obočí trošku dodat tvar a jemně ho zvýraznit už asi 3 měsíce si maluju obočí pouze doma jako takový tréning a myslím že už to vypadá celkem dobře není to výrazné spíše takové jemné ale pokaždé se mi povede jinak občas vůbec nepovede. Tak mě napadlo když je to jen obočí proč bych si ho měla odličovát pořád napadlo mě si ho třeba odličit až za dva dny co myslíte? Dělá to tak taky někdo? :mrgreen:

Fuj ty čuně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
27.5.21 17:32

@mackA159 mluvila jsem jen o obočí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15099
27.5.21 17:47

Já teda nevím, obočí si namaluju dvakrát do roka, ale nikdy mi nevydrží ani do večera, natož víc dní.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
27.5.21 19:17
@36455 píše:
@mackA159 mluvila jsem jen o obočí

Boha jeho. Ty si myslíš že se ti ten sajrajt nedostane po celým xichte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat