Kosmetika a produkty Just - stojí za to?

80
25.5.21 08:22

Kosmetika a produkty Just - stojí za to?

Máte prosím zkušenosti s kosmetikou a produkty od Justu? Nestojí zrovna málo, stojí za to? Třeba i pro mimča? Slyšela jsem samou chválu třeba na tymiánovou mast, Eucasol a spoustu dalšího… Třeba ta tymiánka se dá prý využít i u miminek na bříško, při horečce atd… dřív jsem od nich měla nějaké dva tři krémy a byla jsem celkem spokojená.
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2480
25.5.21 08:53

Hele, na to asi neexistuje jednotny nazor, tisic lidi, tisic chuti. Treba na tu slavnou tymianovou mast tady pohledej a najdes x diskusi, nekdo rika ze to je placebo popropade ze na to nemaji spravne studie a buhvi co v te masti ve skutecnosti je :nevim: Ale mam i zname kteri na to nedaji dopustit a leci se jen tim… Mne osobne to skoro pripada jak TianDe nebo jakykoli jiny MLM typu Oriflame apod, sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
25.5.21 09:01

Mrkni se na slozeni, zas takova hitparada to neni.

Pouzivam radeji od Hadka, tam mi prijde slozeni ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
25.5.21 21:10

My máme doma neustále Eucasol, Tymiánovou mast a 31 bylin… Eucasol si stříká manžel každý večer na polštář, tymiánovou mast máme jen na lepší dýchání při kašli a 31 bylin máme na bolesti hlavy, do aromadifuzéru a na beďary:-D Složení jsem nestudovala…nám stačí, že nám to funguje:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
25.5.21 21:33

Mám tymiánovýbkrem pro lepší dýchání, krém a mořskou solí na suchou pleť u syna, tyhle dva kupují opakovaně. Zklamaná jsem byla z levandulového krému. Vyzkoušeli jsme i Eucasol, ale našli jsme jinou alternativu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat