Každý měsíc jeden zub?

54
27.12.18 18:40

Každý měsíc jeden zub?

Zdravím,
vím, ze to je individuální, ale zajímalo by mě, jestli vase miminka trápily všechny zuby stejně a jestli stejně dlouho rostly?
Syn - 6m, už dva měsíce v kuse v noci vstává co 1-2h, před cca 14ti dny mu vylezla první jednička, jedna noc byl celkem Ok, a pak zas. Dneska jsem objevila druhou těsně pod dasni. V průměru tedy co zub, to měsíc :D Tak mě jen zajímalo, jestli se mm připravit na dalších 24 měsíců bez spánku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

899
27.12.18 19:25

@68Maja Malému vylezly prvních 6 zubů do půl roku, pak dlouho nic a teď mu po roce leze další..je to různé. Proti bolesti jsou dobrá homeopatika a kousátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
27.12.18 19:42

Prvni zoubek v peti mesicich,dalsi o dva tydny pozdeji,pak nekdy kolem osmeho vyrostlo pet najednou asi za mesic vylezl osmy,dva mesice na to horni stolicky,tyden na to dolni stolicky a ted uz mame tri spicaky a cekame na ten posledni :) no a pak uz jen petky a mame to za sebou 8) male bude 15 mesicu,takze opravdu neplati,ze co mesic,to zub ;) jo a doktorka rikala,ze rust zubu je opravdu strasne individualni,takze nikdy nevis v jakem poradi porostou a kolik najednou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7574
27.12.18 19:47

Našemu prckovi začaly v půlroce přesně, vylezly dolní jedničky, hned na to horní. Kromě slintání a občasného probuzení v noci jsem o tom nevěděla. Kolem 8.měsíce vylezly horní dvojky. Přesně kolem 1.narozenin lezly spodní, 3 týdny předtím šílený průjem, opruzeniny, malý plakal i přes den, chtěl se nosit, v noci dostával čípek, aby se vůbec vyspal. Nakonec vylezla zatím jen jedna, i když nateklé měl obě strany stejně. Teď 13, 5 měsíce a zatím nic dalšího, jsou v,, klidové fázi ". Taky bych to raději měla za sebou :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
28.12.18 02:51

U nas to bylo nekdy po tydnu, nekdy treba 3 zuby behem 14 dni. Dcera to vzala hopem, orvni zub ve 3 mesicich a v roce mela 16 zubu…dodt si s tim protrpela..:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
29.12.18 15:08

Ahojky všichni, mám půlroční miminko a poslední týden je z něj jen uplakane a uknourane miminko. Vše ho baví jen chvilku, jídlu taky moc nedá. Slintání jak bernardyn :lol: chci poradit… můžou to být zuby? Prijíždím dásně, ale nic necítím, že by se klubalo a natekle je taky nemá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama