Kočka v dětské postýlce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzibell
Povídálka 15 příspěvků 26.12.18 12:28
Kočka v dětské postýlce

Zdravíčko :mavam:
Před 3 měsíci jsme pořídili kolébku a postýlku pro synka. Doma máme dvě kočky, které si jich ani nevšimly. Jenže pak jsem porodila a hned první den z porodnice doma, si tam obě začaly dělat pelech.
Můj dotaz proto zní : Nevíte někdo, proč tomu tak je? Dělají to na schvál, nebo cítí miminko…?
Mě osobně to nevadí až tak moc. Vezmu kočku a vyhodím. Ale manžel je asi brzo zabije :zed: :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6880 příspěvků 26.12.18 12:30

Manželovi se nedivím, tobě ano. Nevadí ti, že se kočka válí novorozenci v postýlce ? :poblion: Vezmi noviny, kočky vypráskej a podruhý už tam nevlezou.

Kaci89
Kecalka 318 příspěvků 26.12.18 12:31

@Zuzibell joo my mame tri kocicaky a vecne v postylce nebo ve vajicku,proc to delaj to nevim ale jsou to mrchy :lol:

Zuzibell
Povídálka 15 příspěvků 26.12.18 12:34

@Janli prosím Vás, na tohle se neptám… Kočku mlátit nebudu, vyřešila jsem to zavíráním dveří, vlezla tam 1× …
Zajímá mě důvod, proč to dělají, na to jsem se ptala …

Zuzibell
Povídálka 15 příspěvků 26.12.18 12:38

@Kaci89
Podle me to bude nejaky naschvál :D do té doby si ji ani nevšimly… :roll:

Kaci89
Kecalka 318 příspěvků 26.12.18 12:39

@Zuzibell napada me asi zarlivost a proste chteji pozornost,ze kdyz tam o mimi postarano tal bude i o ne :D

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4259 příspěvků 26.12.18 12:46
@Janli píše:
Manželovi se nedivím, tobě ano. Nevadí ti, že se kočka válí novorozenci v postýlce ? :poblion: Vezmi noviny, kočky vypráskej a podruhý už tam nevlezou.

To je rada jak noha :lol: Si piš, že tam podruhé vlezou. Pravidelně tam budou chodit na tajňačku a budou to tam zachcávat.

Příspěvek upraven 26.12.18 v 12:48

Zuzibell
Povídálka 15 příspěvků 26.12.18 12:47

@Kaci89 tak přesně tohle mi řekli všichni známí :lol: tak to tak asi vážně bude :roll: :) potvory

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 1 inzerát 26.12.18 12:47

Kočky mají rády malý ohraničený prostor, proto se cpou do krabic, tašek apod. Taky jim miminko může vonět nebo se tak na sebe snaží upozornit a nechat tam i svůj pach :) u nás spí kocour zásadně omotaný okolo syna, dělal to i předešlý kočičák u starších dětí. Zvířata navíc umí vycítit, když je něco špatně, jak mají děti horečku, tak pes i kocour jsou pořád u nich a střeží je.

ugluk
Hvězda diskuse 44260 příspěvků 26.12.18 12:47

U nás to bylo naopak. Kočka měla tendenci tam lézt, když byla postýlka nachystaná před porodem. Vyřešila jsem zakrytím igelitem, na tom ležela nerada a už tam nelezla. Po porodu naopak, jakmile z něčeho cítila miminko, vyhýbala se tomu obloukem. Miminko po příchodu z porodnice očuchala a od té doby ignorovala do okamžíku, než se začlo batolit a zajímat o ni.

Lezou tam, i když je tam dítě? Pokud ne, tak bych v době nepřítomnosti dítěte použila ten igelit, u nás zabralo. Pokud jo, neměl by být problém to ohlídat, beztak jsem měla dítko na očích furt a v noci prostě kočku do místnosti nepustit.

Uživatel je onlinezuracz1
Kecalka 385 příspěvků 26.12.18 12:48

kočka v bytě je peklo, nechápu ty lidi co si to tahají do bytu. Je to predátor, má být venku a lovit myši.
Jinak se ale říká, že kočka vyhledává kulaté věci, např když se udělá na zemi z lana kruh, tak ta kočka si do něj sedne, popř krabice

Zuzibell
Povídálka 15 příspěvků 26.12.18 12:49

@Tableta přesně tak… Manželovo pohlavky je neodradily :nevim: :D

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 26.12.18 12:49

Normalka, kočky miluji „něčí“ místo :lol: Já mám v obýváku svoje křeslo, jdu k němu, nikdo tam není, otočím se, sedám si a Sednu si na kocoura, který se tam mezitím teleportuje.
Mimino si vybuduje dobrou imunitu, manžel ať se uklidní. Moje děti žijí od narození v těsném kontaktu s psem, kočkou a dalšími zvířaty a ATB měli poprvé až v pěti a osmi letech ;)
Ale od antikočkařek asi dostaneš sodu :roll:

Zuzibell
Povídálka 15 příspěvků 26.12.18 12:50

@zuracz1 bydlíme na baráčku… ;) jenže je domu pouštíme, proto jsme je pořizovali,aby s námi byly

Zuzibell
Povídálka 15 příspěvků 26.12.18 12:55

@LadyTommy Úžasný, když vyrůstají děti se zvířátky :srdce:
Jen se teď trošičku bojím v šestinedělí :roll: jak bude malej batole, tak uz to taky bude o necem jinem :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >