Projevy Abkm

4
23.12.18 16:50

Projevy Abkm

Ahoj jaké projevy ABKM jste pozorovali u kojence? My nemáme exzem ani nijak zvláštní stolici ale plac a nespokojenost po jídle :think: Taky hodně špatný spánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
658
23.12.18 16:55

Tak zalezi jak velky kojenec to je, u malych deti je po jidle bolenivricha pomerne casty jev a nemusi jit o abkm. Jinak synovi se to rozjelo kolem 10mes. a projevy byly casta a ridka stolice (i 8×denne), s hlenem, bolesti bricha, nevrlost, spatne spani a exem…a nechut pit mliko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5889
23.12.18 19:27

@Dany098 u nas to bylo jen častější kakani. Doktorka rikala, ze u kojeneho to muze byt ok. Ale mam hubene deti, radsi jsme to resily (vysadila jsem veskere mleko a preslo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.18 23:44

Ja řešila teď podobnou věc. První dcera od narození vedena s ABKM. Druha dcera krásné prospivala, žádný průjem, krev ve stolici… měli jsme problémy s kojením a ja začala dávat UM, rozkojili jsme se a od te doby mi začala špatně spavat. Neustále se budila, plakala… říkala jsem si, ze je to kontaktnejsi miminko a proste me potřebuje víc… po pul roce jsem to přestala fyzicky zvladat a začala konzultovat s lékařkou. Doporučila vysadit vše mléčné. Me se to zdálo jako blbost, ale pomohlo to!!! Paradoxně starší dcera zvlada jogurty, sýry, zakysanou smetanu, máslo a mladší dcera nezvládá jogurty a máslo… spinka klidně celou noc. Mrzí me, ze me to nenapadlo dřív a trápila jsem ji pul roku 😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.18 23:45

Jinak ekzem taky žádný vůbec neměla… pouze trosku řidší stolici, 3× i 4× denně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
31.12.18 14:44

@Janulininecka taky to buzeni nechápu , můžou to byt prdy ale tohle uz je moc , chce usnout ale hrozne se krouti ,tak sem zvědavá na to mlicko jestli nám dr napíše , taky mi dřív po jídle neplakala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
2.1.19 15:12

U nás se tedy ABKM projevilo hlenem a krví v plínce.. i přes dietu se večer občas kroutí, takže to můžou být jen klasické prdíky z jídla.. ale jinak se i tak mléko doporučuje vynechat.. nemusí jít hned o alergii, ale mléko prostě nadýmá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
13.1.19 22:12

Ja se pripichnu k dotazu.
Muj prcek (nyni 18m) uz ma pul roku kasovitou stolici 2× denne. Vubec me nenapadlo, ze by to mohlo byt z mleka.
Az ted jsem chtela zkusit probiotika a lekarnice mi rekla ze by to mohlo byt mlekem.
Mame Hipp Combiotic a normalni jogurty.
Jinak mu vuuubec nic neni. Jen ta kase.
To jsem zvedava na dalsi nazory. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama