Zkažené Vánoce

Anonymní
26.12.18 13:56

Zkažené Vánoce

Zdravím Vás, jsem tady nová tak si jdu hned pro radu. Jsem ve třetím měsíci, doma už máme roční holčičku, strašně jsme se těšili na první společné Vánoce, ale máme je úplně zkažené. 22. a 23. jsem strávila na záchodě, vrchem spodem najednou, štědrý den mi bylo líp, tak jsem snědla i suchý brambor k večeři, celou noc jsem zvracela, včera to bylo zase lepší a dneska od čtyř zvracím, průjem.
Myslíte, že to jsou jen těhu nevolnosti nebo nějaký bacil? A nějaký tip na plynatost a křeče? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3477
26.12.18 13:58
@Anonymní píše:
Zdravím Vás, jsem tady nová tak si jdu hned pro radu. Jsem ve třetím měsíci, doma už máme roční holčičku, strašně jsme se těšili na první společné Vánoce, ale máme je úplně zkažené. 22. a 23. jsem strávila na záchodě, vrchem spodem najednou, štědrý den mi bylo líp, tak jsem snědla i suchý brambor k večeři, celou noc jsem zvracela, včera to bylo zase lepší a dneska od čtyř zvracím, průjem.
Myslíte, že to jsou jen těhu nevolnosti nebo nějaký bacil? A nějaký tip na plynatost a křeče? Děkuji moc

holt to k hotenstvi patri…

naa plynatost doporucuji fakt zadne mineralky ani sladke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18509
26.12.18 13:58

to přeci nejsou zkažený vánoce, žijete tak si toho važ
jestli je to bacil tak zkus živočišný uhlí a mě hodně pomáhá smecta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 14:00
@ka2ka píše:
jestli je to bacil tak zkus živočišný uhlí a mě hodně pomáhá smecta

Zkoušela jsem smectu i černé uhlí, ale obojí šlo hned ven. Jediné co udržím je ledová čistá voda.

• Nahlásit
  • Citovat
18509
26.12.18 14:02
@Anonymní píše:
Zkoušela jsem smectu i černé uhlí, ale obojí šlo hned ven. Jediné co udržím je ledová čistá voda.

tak to víc neporadím jen držím palce aby to brzo přešlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
26.12.18 14:05

To vypadá na nějakou střevní chřipku,vzhledem k těhotenství bych raději zítra navštívila lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61062
26.12.18 14:14

Spise strevni chripka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
26.12.18 14:15
@Anonymní píše:
Myslíte, že to jsou jen těhu nevolnosti nebo nějaký bacil? A nějaký tip na plynatost a křeče? Děkuji moc

Pohotovost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61062
26.12.18 14:15
@Anonymní píše:
Zkoušela jsem smectu i černé uhlí, ale obojí šlo hned ven. Jediné co udržím je ledová čistá voda.

Tak nic nejist s opatrne pit. A mozna na pohotovost, kdyz se to nezlepsi, kvuli tehotenstvi. Krece a prujem muzou dle me doktorky drazdit delohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
26.12.18 14:46

A to jsou jako zkažené Vánoce ? :mrgreen: :mrgreen:
Aha  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
26.12.18 15:02

Strevni chripka.
Dcera blila v sobotu v noci. My ostatni vcera. Do toho ma nestovice od nedela a vcera nam prasnul bojler, takze mistnost pod vodou a jsme bez teple vody. Sklady otevrou az 5.1. Takze kraane vyhlidky. Jeste mas pocit zkazenych vanoc?

• Nahlásit
  • Citovat
1671
26.12.18 15:03

Pro autorku jo :D @Šmoulice ale tak kazda jsme jina a kazda prozivame neco vic a neco min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.18 15:29
@Anonymní píše:

Roční holčička z toho ještě nemá rozum, klidně si zopakujte večeři až ti bude dobře. Viděla bych to na jedno s druhým, nevolnosti, ale i nějakou střevózu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
26.12.18 15:34
@ka2ka píše:
jestli je to bacil tak zkus živočišný uhlí a mě hodně pomáhá smecta

No, zkažený Vánoce…važ trochu slova, prosím. Zdravíme z infekčního z Bulovky. Netusej co malýmu je, ale jistý je že mu je pekelně zle. Co bych já za to dala kdyby bylo blbě mě místo jemu, dospělý to zvládne. Enterol, Smectu a klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
26.12.18 16:38

Prosím tě, zkažené… tak si uděláte Štědrovečerni večeři jindy. My začali zvracet 23.večer, takže druhý den k večeři byla suchá veka. Pak jsme si dali dárky, děti nadšené, tak co. No a pak se šel manžel projít a stal se mu poměrně vážný úraz. Takže nějaká viroza mi přijde jak banalita, kapr letěl na mrazák, jeho čas teprve přijde ;) jinak samozřejmě ať je vám brzo lip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama