Kde darovat věci pro děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 16.01.18 14:38
Kde darovat věci pro děti

Chtěla bych darovat nějaké staré věci z mého dětství, různé hračky a plyšáky zachovalé, šperky co už nenosím pro mladé slečny na hraní atd. Už jednou jsem tohle dělala ozvala se mi údajně nějaká paní psala že se dostala do těžké životní situace že po rozvodu přišla o všechno a věci by jí moc pomohly že dcera by měla radost, ovšem pak jsem zjistila že to byla nějaká podvodnice a věci začla po bazarech rozprodávat, kdybych je chtěla prodat udělám to sama ale chci aby z nich nějaké dítě mohlo mít radost. Nevíte kde takové věci a hračky darovat aby se opravdu dostaly do dobrých rukou a nebylo mé dobré vůle zneužito?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9168 příspěvků 16.01.18 14:39

Zkus třeba farni charitu někde v okolí. Ty berou i starší věci

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 16.01.18 14:41

Já darovala k vánocům do azylového domu pro matky s dětmi, se kterým spolupracuji už nějaký rok.

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 16.01.18 14:44

@Simushka163 třeba něaký dětský domov, já dávám něco taky na charitu, neco do dětského domova(spolupracuje kolegyně bývalá s nimi), něco občas někomu v nouzi (ale to je takové ošemetné, asi 2× jsem chystala veci na předání a daný člověk nebyl schopen si je vyzvednout)..

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 16.01.18 14:47

Dětské domovy moc neberou (mají leckdy dost od sponzorů, takže napřed zkusit zavolat), ale azylové domy nebo klokánky jsou často rády za každou blbinku, co mám zkušenost ;)

Janli
Kelišová 5016 příspěvků 16.01.18 14:48

Já jsem si našla dočasné pěstouny a oblečení, hračky, boty, všechno dávám jim. Mají toho dost spotřebu. Uvažovala jsem i o klokánku, ale dala jsem přednost lidem ve svém okolí.

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 16.01.18 14:50

Tak koukám že v okolí máme jeden azylový dům pro matky s dětmi tak jak budu mít cestu kolem zkusím se tam zastavit a zeptat

hulala
Kecalka 433 příspěvků 16.01.18 14:53

Bazárky a aukce pro psí útulky a depozita

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 16.01.18 15:52

Ja darovala hromadu veci a hracek po detech do azyloveho domu pro matky s detma a jeste pravidelne jak tridim veci, tak je pak hazim do kontejneru Adra. Bylo mi take receno, ze azylove domy dostavaji balicky s vecma pro deti prave z kontejneru Adra, nektere se prodaji a penize pak putuji na dobrocinne ucely.

stinga
Závislačka 3240 příspěvků 22.01.18 14:01

@Simushka163 jestli je to ještě aktuální, co ta rodina z Choustníku, co vyhořeli, je tu diskuse

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 28.01.18 19:17

Tak azylový dům má prý věcí dostatek a nic nepřímá, kontejnery co u nás jsou tak to všechno jede na svoz do třídírny a následně prodáno v sekáči takže pro mě taky pomoc žádná zpeněží to někdo…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama