Kde darovat věci pro děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simushka163
Stálice 53 příspěvků 16.01.18 14:38
Kde darovat věci pro děti

Chtěla bych darovat nějaké staré věci z mého dětství, různé hračky a plyšáky zachovalé, šperky co už nenosím pro mladé slečny na hraní atd. Už jednou jsem tohle dělala ozvala se mi údajně nějaká paní psala že se dostala do těžké životní situace že po rozvodu přišla o všechno a věci by jí moc pomohly že dcera by měla radost, ovšem pak jsem zjistila že to byla nějaká podvodnice a věci začla po bazarech rozprodávat, kdybych je chtěla prodat udělám to sama ale chci aby z nich nějaké dítě mohlo mít radost. Nevíte kde takové věci a hračky darovat aby se opravdu dostaly do dobrých rukou a nebylo mé dobré vůle zneužito?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 16.01.18 14:39

Zkus třeba farni charitu někde v okolí. Ty berou i starší věci

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.01.18 14:41

Já darovala k vánocům do azylového domu pro matky s dětmi, se kterým spolupracuji už nějaký rok.

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 16.01.18 14:44

@Simushka163 třeba něaký dětský domov, já dávám něco taky na charitu, neco do dětského domova(spolupracuje kolegyně bývalá s nimi), něco občas někomu v nouzi (ale to je takové ošemetné, asi 2× jsem chystala veci na předání a daný člověk nebyl schopen si je vyzvednout)..

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 16.01.18 14:47

Dětské domovy moc neberou (mají leckdy dost od sponzorů, takže napřed zkusit zavolat), ale azylové domy nebo klokánky jsou často rády za každou blbinku, co mám zkušenost ;)

Janli
Kelišová 6266 příspěvků 16.01.18 14:48

Já jsem si našla dočasné pěstouny a oblečení, hračky, boty, všechno dávám jim. Mají toho dost spotřebu. Uvažovala jsem i o klokánku, ale dala jsem přednost lidem ve svém okolí.

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 16.01.18 14:50

Tak koukám že v okolí máme jeden azylový dům pro matky s dětmi tak jak budu mít cestu kolem zkusím se tam zastavit a zeptat

hulala
Kecalka 453 příspěvků 16.01.18 14:53

Bazárky a aukce pro psí útulky a depozita

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 16.01.18 15:52

Ja darovala hromadu veci a hracek po detech do azyloveho domu pro matky s detma a jeste pravidelne jak tridim veci, tak je pak hazim do kontejneru Adra. Bylo mi take receno, ze azylove domy dostavaji balicky s vecma pro deti prave z kontejneru Adra, nektere se prodaji a penize pak putuji na dobrocinne ucely.

stinga
Závislačka 4390 příspěvků 3 inzeráty 22.01.18 14:01

@Simushka163 jestli je to ještě aktuální, co ta rodina z Choustníku, co vyhořeli, je tu diskuse

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 28.01.18 19:17

Tak azylový dům má prý věcí dostatek a nic nepřímá, kontejnery co u nás jsou tak to všechno jede na svoz do třídírny a následně prodáno v sekáči takže pro mě taky pomoc žádná zpeněží to někdo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >