Daruji hračky mamince v nouzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 20.12.17 09:44
Daruji hračky mamince v nouzi

Ahoj v předvánočním čase :mavam:

Ráda bych darovala pár hraček po dceři(ještě stále v hezkém stavu) mamince v nouzi. Pouze osobní odběr, Nymbursko.

Reakce:

Trinetka
Závislačka 4710 příspěvků 20.12.17 09:58

@weyky a co to podarovat třeba na dětské oddělení nemocnice? nebo podobně :) udělá to radost vícero dětem :)

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 20.12.17 09:59

@Trinetka zkoušela jsem nemocnici i místní DD, ale nechtějí :nevim:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 20.12.17 10:02
@weyky píše:
@Trinetka zkoušela jsem nemocnici i místní DD, ale nechtějí :nevim:

To bude tím, že materiální nouzí ty děti tam netrpí. Tam chybí obvykle úplně jiné hodnoty :-(.

Trinetka
Závislačka 4710 příspěvků 20.12.17 10:04

@weyky tak přímo charita?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 20.12.17 10:08

Bavila jsem se o tom s kamarádkou, co pracuje v hospicu a taky chtěla dávat věci po dětech. Říkala, že z dětských domovů ji „vyhnali“, že nic nepotřebujou a už vůbec né použité, ale v azylovém domě a v Klokánku byli nadšení, vděční a její dary přebírali pomálu se slzami v očích.

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 20.12.17 10:27

@Mar__tanka1983 děkuji za tip :kytka: hračky to sice použité jsou, ale vůbec nic jim není…mám tu bárbínky, plastový vysavač, hry, nové nerozstříhaná pexesa, dřevěné kostky a domino atd.

Trinetka
Závislačka 4710 příspěvků 20.12.17 10:41

No a pokud by se nechtělo hledat, vsadím se, že nějaká cukrárna s koutkem pro děti, restauračky, by takový dar také přijaly s povděkem :)

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 20.12.17 10:52

Hračky si vezme Farní charita :srdce:

Malamutka
Stálice 57 příspěvků 20.12.17 11:41

@weyky :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

admin
Extra třída :D 11282 příspěvků 20.12.17 13:24
@weyky píše:
Ahoj v předvánočním čase :mavam:Ráda bych darovala pár hraček po dceři(ještě stále v hezkém stavu) mamince v nouzi. Pouze osobní odběr, Nymbursko.

Moc děkujeme za nápad a pomoc. :hug: Zkuste se zeptat v diskuzích z Vašeho okolí. Našla jsem například okolí Nymburka?, Centrum Nymburk nebo Hledám kamarádku (maminku) - Nymburk, Lysá n. Labem nebo Kostomla:mavam:

Monika

Trinetka
Závislačka 4710 příspěvků 20.12.17 13:28

@weyky :dance: :potlesk: :palec:

Enmamma
Závislačka 3066 příspěvků 21.12.17 07:24
@Zabatko píše:
To bude tím, že materiální nouzí ty děti tam netrpí. Tam chybí obvykle úplně jiné hodnoty :-(.

Nejvíc to pomůže obyčejným maminkám s dětmi. Děcáky a různá zařízení pro děti tím opovrhnou, mají toho hromady od sponzorů. Tam je třeba spíš pohlazení, obejmout dítě, ale to se nesmí, vychovatelka by za to dostala sodu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >