Kde je možnost teď bruslit?

11.2.21 22:39

Kde je možnost teď bruslit?

Dobrý den, ráda bych se zeptala na tip, kam (okraj Prahy, střední Cechy) na zamrzly rybník, kde se teď bruslí. Pokud možno něco bez spousty lidí. Chceme jen zkusit dítě na brusle postavit, takže není potřeba žádná větší plocha, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10940
11.2.21 23:31
@LenkaLenkaLen píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala na tip, kam (okraj Prahy, střední Cechy) na zamrzly rybník, kde se teď bruslí. Pokud možno něco bez spousty lidí. Chceme jen zkusit dítě na brusle postavit, takže není potřeba žádná větší plocha, děkuji

Mrkni se na mapu, co máte nejblíž. Jakákoliv pískovna, rybník, nádrž.
Akorát je to většinou zasněžené, tak s sebou hrablo a kousek odhrnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
12.2.21 07:30

@LenkaLenkaLen ty nevíš, kde máš ve svém okolí rybník :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
12.2.21 07:53

@Lucie_Sx @JOHNDENVER Tak jednoduché to není. Já vím překvapivě jen o nezamrzlých rybnících. Asi kvůli velkému průtoku v potoce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 07:56

Tady se to opravdu stává čím dál horší, když nemám radu, tak mlčím. Na mapě si rybník najít umím a včera jsem dva ve svém okolí navštívila a ani na jednom se nebrusli, ač je v osídlene oblasti. Nechci zkoušet s malým dítětem nějaký neprovereny rybník.
Máte prosím ve svém okolí někdo místo, kde už se bruslí? Děkuji

@JOHNDENVER píše:
@LenkaLenkaLen ty nevíš, kde máš ve svém okolí rybník :nevim:?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4393
12.2.21 08:47

To pozor. Cez vikend bol vitr a vlny a mnoho rybniku nema dostatocny led. My my tu mame nadsencov, co ho meraju a u nas Praha - Kyje zatim nedoporucili. Este sa da bruslit na cernaku vedla ccm. rezervace su plne, ale pulka lidi tam nedojde :-( Tak skusit na blind. Mate oak pulku kluziste pre seba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
12.2.21 08:50

@LenkaLenkaLen no tak otevřu pusu a zeptám se kamarádek, co mají děti :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 08:59
@JOHNDENVER píše:
@LenkaLenkaLen no tak otevřu pusu a zeptám se kamarádek, co mají děti :nevim:?

Koukám, že jsem narazila na provokatéra. Ano, kamarádek se mohu zeptat, ale všechny mám bohužel hoodne daleko, odkud jsem se přestěhovala, takže mi to bude hodně platný, že budu vědět o rybníku 180 km z Prahy… A sousedek tady, tak ty mě poradily právě ty dva rybníky v okolí, kde se nebrusli… Nejsem uplbe blbá. Ach jo… A jak je vidět z příspěvků výše, nestačí najít jakýkoliv kačak v okolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3052
12.2.21 12:48

Včera jsme bruslili na rybníku pod mníšeckým zámkem ⛸ 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 13:07

@janisska děkuji 😀 👍

• Citovat