Kde je v Itálii levno?

189
14.1.10 14:49

Kde je v Itálii levno?

Ahoj holky,
snažila jsem se pátrat ve všech diskusích, ale narazila jsem jenom na zmínku o tom, že Toskánsko je drahé a v Caorle jsou komáři :roll: .Chtěli bychom jet v létě (asi začátkem září) do Itálie vlastní dopravou (takže jih nepřichází v úvahu :cry: ) s 2 malými dětmi (3 a 4 roky). Moje představa je nějaký apartmán, nebo chatička, bungalov, blízko moře. Prostředí by mělo být přizpůsobeno dětem (takže třeba nějaké houpajdy u pláže). A hlavně bych si tam nechtěla připadat jako chudý příbuzný :oops: - takže nějaký levnější region bez komárů :mrgreen: , dostupný autem a kdyby tam byla i trocha historie bylo by to úplně super :dance: .
Poradíte?
Díky :kytka:
Hanka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
284
14.1.10 16:13

emilia romagna komáři ale levno. toskánsko dražší ale nádhera. a klasiku bibione apod. nechceš? s dětma asi ideál, blízko z čr, čisto, spoustu čechů (dětský kamarádi) ale já bych tam třeba nejela- moc „provařený“ a byla jsem tam jako dítě asi stokrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
14.1.10 16:25

Ahojky :mavam:
Jsou to asi dva roky, co jsme se vydali na Gargáno.
Místečko je to úžasné. Draho tam nebylo. Jsou tam nádherné pláže a nějaká památky taky nejsou daleko. Mohli jsme jet na výlet na Vezuv - Pompeje. Nakonec jsme tam nejeli, páč jsme jeli na výlet lodí, ale lidi, co tam byli, byla nadšeni.
Bydleli jsme v apartmánu ( dva dospělí a jedno dítě ) a cenově to náročné nebylo. Ale byli jsme na začátku září. Byla to naše nejkrásnější dovolená. Všechno bylo dokonalé.
Posílám odkaz, kde jsme přímo byli.
http://www.valek-tour.com/…-vieste.html

http://www.valek-tour.com/…gargano.html

Nejhorší byla asi cesta 1 600 km.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
14.1.10 18:36

ahoj já jezdila Caorle a bibione a nikdy jsem na komáry nenarazila a měla jsem štěstí i na čisté moře..... čím jižněji se jede tím dráž je to je jisté

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24984
14.1.10 19:37

jezdíme Caorle a komáři, no jsou, ale jako tady v Čr
na noc jsme před spaním dali raid, akorat neteř se stříkala čím si a řekla bych, že ji žrali potom nejvíc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
14.1.10 19:47

Tak mi už 14 sezónu jezdíme do Bibione. Komáři jak u nás, nic hrozného a ceny tam nejsou špatné. Pláže připravené pro děti, všude samé skluzavky a prolézačky. Večer chodíme s dětmi do lunaparku. Pár kilometrů od Bibione je Caorle a tam je pro změnu velký aquapark. Na památky je poblíž Verona a do Benátek to je slabá hodina jízdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8647
14.1.10 20:01

Tak já byla v Bibione letos podruhé,poprvé někdy v 90.letech.A musím říct,změna letoviska obrovská v pozitivním slvoa smyslu.Ale nemůžu říct,že by tam bylo zrovna vyloženě levno. A to jsme chodili na večeře do restaurace.Řekla bych,že je tam standard jako kdekoliv jinde.Už to dávno není to nejlevnější místo v Itálii.

Za mě můžu doporučit region Marche,je to asi 1200km z Prahy,letovisko Marcelli di Numana. Malý městečko,nádherné moře ze severu omýlané horou Monte Conero.15km odtud historické městečko Loreto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9150
14.1.10 20:41

Handulino, ja muzu doporucit Lago di Garda, autem je to kousek, prima pocasi, super okoli a voda cista jak v mori. Je tam primorsky podnebi a super hospudky a obchody (supermarkety). My byli v mestecku Manerba a tam to bylo super :pankac:

pamatky jsou taky kousek: Verona je kousek, takze i pamatek je dost a kdyz na to prijde, tak i Benatky nejsou tak daleko, ale zalezi na vas co povazujete za dalku :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23505
14.1.10 21:40

Já teda Bibione fakt nemusím, zato Toskánsko podle mýho cena/výkon fakt odpovídá. Klid, rozumný ceny, jídlo velmi dobrý a památky taky. Ubytování si každý vybere podle svý peněženky.

Jinak jestli je to hlavně o penězích, zvaž třeba i Řecko nebo Bulharsko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
15.10.12 17:24

Ja ziju v Ravenne a tady jezdi k nam tady spousta cechu..slovaku..polaku a rusu..more tady mame pekne..draho tady neni… a komari jsou vsude.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama