Kde je vyfocen tento obraz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 21.02.17 12:00
Kde je vyfocen tento obraz

Ahoj,
koupila jsem si obraz a chtela bych zjistit, kde je vyfocen, nemate nekdo tuseni?
Posilam dva odkazy, na kterych je misto, ktere me zajima. Dekuju :mavam:

http://www.hornbach.cz/…/artikl.html
http://www.bondecor.cz/…a-do-nebe-ap?…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 21.02.17 12:03

@ivulebobule mě přijde že to není reálný :think:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 21.02.17 12:06

Google by možná věděl, někam se dá zadat obrázek a on by to měl rozeznat - přesně kde je foceno.

J_Doe
Závislačka 2988 příspěvků 21.02.17 12:07

To je zvláštní, slunce je vpředu, ale stíny jdou bokem… :think:

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 21.02.17 12:07

Nechci Ti brát iluze, ani kecat, ale ono to ani skutečné místo být nemusí. Na první pohled se zdá, že to je obraz minimálně digitálně upravovaný, není vyloučeno, že je to nějaká iluzorní krajinka.

Takže: jsi si jistá, že je to něco reálného?

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 21.02.17 12:17

@ivulebobule vzhledem k tomu, že nabízejí i víc variant (lávka do hor, do moře, do džungle), tak je to upravované a asi to nebude reálné :)

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 21.02.17 12:17

Myslim si, ze to realne je. Uz jsem tu lavku videla vickrat focenou z ruznych mist.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 21.02.17 12:18

Něco trochu podobného, ale nejedná se o totéž, zde: http://www.alexander-civil.co.uk/…untain-path/

Irsko.

Jinak zkus pátrat v google obrázcích pod heslem „wooden pathway“ - třeba se usměje štěstí :) Ale fakt si myslím, že je to práce Photoshopu.

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 21.02.17 12:19

Vim, ze nabizi i jine lavky, ale tato drevena je jen jedna. Ta do dzungle nebo do more je jina…

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 21.02.17 12:20

Dekuju za radu, wooden pathway jsem taky zkousela :D

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 21.02.17 12:22

Ta lavkana tom odkazu vypada podobne, ale ty hory jsou na tech puvodnich vyssi :(

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 21.02.17 12:34

@ivulebobule Ono asi taky záleží, odkud fotíš :) Jinak ten rozkvetlý strom na Irské hory taky zrovna nesedí.

Ale stejně, reálné fotografie většinou mají název, který obsahuje lokalitu / bývá uveden fotograf.

Ještě můžeš zkusit napsat výrobci, kdo je autorem, zkusit na to jít z tohoto konce…

Koty
Závislačka 3800 příspěvků 21.02.17 12:34

Je to v Itálii Ta lávka je tam dodělaná. Proto i ty stíny od slunce jsou nereálné :kytka:

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 21.02.17 12:39

@Koty Wow, ty hory vypadají krásně :)
Znáš to tam osobně?

Koty
Závislačka 3800 příspěvků 21.02.17 12:42

@entropy Konkrétně tohle místo nee, to jsem vygooglila 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >